Pobierz aplikację betfan na telefon
Miedź Legnica – Stal Mielec. Typy, kursy, zapowiedź 2.10
W niedzielę Miedź Legnica zagra ze Stalą Mielec. Gospodarze są na przedostatniej pozycji w tabeli, ale goście też nie są w dobrej dyspozycji. Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Miedź Legnica – Stal Mielec.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ekstraklasa: Miedź Legnica – Stal Mielec (02.10, 12:30) – zapowiedź meczu

Miedź Legnica słabo spisuje się w tym sezonie. Beniaminek zajmuje przedostatnią pozycję w tabeli i wyrasta na jednego z faworytów do spadku. Niedawno przegrał z Legią i Piastem, a także zremisował z Koroną. Stal Mielec uzbierała osiem punktów więcej i plasuje się na 13. miejscu. Ostatnie tygodni były jednak dla tej drużyny nieudane. Przegrali bowiem z Jagiellonią i Widzewem Łódź.

Ekstraklasa: Miedź Legnica - Stal Mielec (02.10, 12:30) - typy i przewidywane składy

Typy Miedź Legnica - Stal Mielec

Przed sezonem spodziewano się, że te drużyny będą walczyć o utrzymanie. Gospodarze spisują się słabo, ale Stal Mielec ma nieudane ostatnie tygodnie. Nie spodziewam się zatem zbyt wielu bramek w tym meczu.

1.97

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Przewidywane składy

  • Miedź Legnica: Lenarcik – Martinez, Mijuskovic, Guelen, Matynia – Cacciabue, Naveda, Narsingh, Dominguez, Kobacki – Lehaire
  • Stal Mielec: Mrozek – Kasperkiewicz, Matras, Flis – Gerbowski, Żyra, Wlazło, Getinger – Domański, Hamulic, Lebedyński

Ekstraklasa: Miedź Legnica - Stal Mielec (02.10, 12:30) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz Miedzi ze Stalą Mielec odbędzie się 2 października o 12:30. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport i Canal+ Sport 3.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!