Miedź Legnica – Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź | 22.09 1. liga

Wojciech Sikora

21 września 2023

Miedź Legnica - Odra Opole: typy, kursy, zapowiedź | 22.09 1. liga
Zdecydowanie najwięcej będzie się dziś działo na zapleczu Ekstraklasy, gdzie w ramach inauguracji 9. kolejki, rozegrane zostaną aż trzy starcia. Miedź Legnica w jednym z nich podejmie na swoim stadionie Odrę Opole. Dla gospodarzy to kolejna szansa na przełamanie serii bez kompletu punktów. Rywal jest jednak obecnie w bardzo dobrej formie i na pewno nie będzie chciał wyjechać z pustymi rękoma. Jak zakończy się to starcie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Miedź Legnica – Odra Opole.

Miedź Legnica – Odra Opole: Typy bukmacherskie

Miedziowi mieli znakomity początek sezonu, który zwieńczyli trzema zwycięstwami i jednym remisem. Ostatnie trzy kolejki szło im jednak znacznie gorzej i po dwóch ciężkich remisach przyszła pierwsza porażka w Gdyni. Tam zostali kompletnie zdominowani przez miejscową drużynę. Dziś będą gościć Odrę Opole, która to jeszcze lepiej poradziła sobie w ubiegłych starciach, notując łącznie 17 punktów na swoje konto, co daje im drugą lokatę przed tą kolejką.
Ten mecz może być bardzo wyrównany i liczę na sporo walki z obu stron. Widać po ekipie gospodarzy, że bardzo zależy im na powrocie do Ekstraklasy, jednak nie tylko im. Odra po pierwszych ośmiu kolejkach wygląda bardzo solidnie i w omjej opinii może dziś zaskoczyć, zwłaszcza, że poprzedni mecz miedziowi zagrali bardzo słabo. Typuję gola gości.

1.40

ODRA STRZELI GOLA

betfan

Miedź Legnica - Odra Opole: Kursy bukmacherskie

W tym pojedynku bukmacherzy są jednomyślni i stawiają nieco wyżej szanse gospodarzy, czyli Miedzi Legnica. Kurs jaki można znaleźć na ich wygraną to 2.06. Przy zwycięstwie Odry Opole, gracz może liczyć na mnożnik 3.25. Remis to z kolei przelicznik wynoszący 3.50

Miedź Legnica - Odra Opole: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Miedź Legnica a Odra Opole, w ramach 9. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 22 września 18:00 na stadionie im. Orła Białego w Legnicy. Mecz będzie emitowany przez stację  Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy