Pobierz aplikację betfan na telefon
Miedź Legnica – Chrobry Głogów: Typy, kursy, zapowiedź 30.09
W pierwszym sobotnim meczu 10 kolejki polskiej piłkarskiej 1 Ligi Miedź Legnica podejmie Chrobry Głogów na własnym obiekcie. Jako, że jest to polska liga to aż takich dysproporcji w kandydacie do zwycięstwa zazwyczaj nie ma. Tutaj jednak bukmacherzy zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo dają Miedzi Legnica i trudno się z tym nie zgodzić. Czy Miedź pewnie poradzi sobie z Chrobrym i rozbije ich na własnym stadionie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Miedź Legnica – Chrobry Głogów.

Miedź Legnica – Chrobry Głogów typy bukmacherskie

Miedź Legnica to fenomenalnym starcie sezonu nieco przygasła w ostatnich spotkaniach. Po serii 5 meczów bez porażki Miedź od 6 kolejki nie jest w stanie wygrać spotkania. Najpierw zremisowali 2 mecze, a w ostatnich 2 spotkaniach okazali się gorsi od swoich rywali. Co prawda mierzy się z trudnymi przeciwnikami, jednak wymagałoby się od nich więcej. Chrobry natomiast po bardzo słabym starcie sezonu zaczął nieco lepiej punktować. Potrafili ograć Arkę, czy zremisować z Wisłą Kraków. Tutaj będą mieli z pewnością ciężko, ale dysproporcja kursowa w tym spotkaniu jest moim zdaniem zbyt duża. Dlatego typuję powyżej 2.5 gola w tym meczu, albowiem również coś Chrobry może dorzucić do dorobku.

1.54

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Miedź Legnica - Chrobry Głogów kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Miedź Legnica - Chrobry Głogów wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim zdecydowanie drużyna Miedzi Legnica (kurs 1.32). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Chrobry Głogów, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 8.40. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Miedź Legnica - Chrobry Głogów to może liczyć na kurs 5.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.54, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.31.

Miedź Legnica - Chrobry Głogów GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Miedzią Legnica, a Chrobrym Głogów w ramach 10 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 30 września o 15:00 na Stadionie imienia Orła Białego w Legnicy. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!