Pobierz aplikację betfan na telefon
Metz – Toulouse: Typy, kursy, zapowiedź 14.01
 
W niedzielnym meczu 18 kolejki francuskiej Ligue 1 Metz podejmie na własnym obiekcie Tuluzę. Obie ekipy bardzo słabo spisują się w tym sezonie, więc dla obu ekip to dobra okazja, aby wygrać i podreperować swój dorobek punktowy. Kto więc okaże się lepszy w tym starciu?  Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Metz – Toulouse.
Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Metz – Toulouse?
  2. Zapowiedź meczu Metz – Toulouse
  3. Jakie są kursy na mecz Metz – Toulouse?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Metz – Toulouse?

Metz – Toulouse typy bukmacherskie

1.86

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan
Drużyna Metz w ostatnim czasie notuje serie 5 meczów przegranych pod rząd. Toulouse natomiast ma jeszcze gorszy od Metz, albowiem plasuje się na 16 pozycji, czyli w strefie spadkowej i ma o 2 punkty mniej od Metz. Obie ekipy strzelają średnio około 1 gola na mecz, więc i tutaj nie spodziewam się wyższego wyniku już 3 gole przez słabą grę w ofensywie. Typuję poniżej 2.5 gola po kursie 1.86 w Betfan ze względu, że zmierzą się dość słabe drużyny, które mają spore problemy w ofensywie.

Metz - Toulouse kursy bukmacherskie

  • Wygrana Metz– 2.94
  • Remis – 3.10
  • Wygrana Toulouse – 2.38
  • Powyżej 2.5 goli – 1.85
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.78
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Metz - Toulouse wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Tuluzy (kurs 2.38). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Metz, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.94. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Metz - Toulouse to może liczyć na kurs 3.10. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.85, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.86.

Metz - Toulouse GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Metz, a Toulouse w ramach 18 kolejki francuskiej Ligue 1, odbędzie się 14 stycznia o 15:00 na Stade Saint-Symphorien w Metz. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!