Metz – Nantes: typy, kursy, zapowiedź 12.11 | Ligue 1

Wojciech Sikora

11 listopada 2023

Metz, typy

12. kolejka w francuskiej Ligue 1 trwa w najlepsze, a przed nami dzień przepełniony spotkaniami, właśnie w tej lidze. Metz, w jednym z pięciu spotkań tego dnia, podejmie na swoim boisku Nantes. Od powrotu do Ligue 1 gospodarze nie mogą się odnaleźć i złapać rytmu meczowego. Od pięciu meczów ligowych nie zwyciężyli, a przed nimi bardzo ciężkie zadanie. Kto dziś okaże się lepszy? Zapraszam na zapowiedź meczu Metz – Nantes.

Metz – Nantes: Typy bukmacherskie

Metz po awansie mieli spory problem z regularnym punktowaniem, przez co znajdują się obecnie dopiero na 16. miejscu. Przez ostatnie pięć spotkań ligowych nie odnieśli zwycięstwa i mają przede wszystkim spory problem z obroną. Stracili już 17 goli, strzelając zaledwie dziewięć. Nantes radzi sobie więc o wiele lepiej i znajduje się obecnie na 8. miejscu.
Goście na wyjazdach radzą sobie średnio jednak w obecnej formie gospodarzy powinny być jednak drużyną przeważającą. Moim zdaniem goście nie przegrają tego spotkania i dlatego typuję ich wygraną lub remis.

1.42

NANTES WYGRA

LUB ZREMISUJE

betfan

Metz - Nantes: Kursy bukmacherskie

Minimalnie to Nantes jest w tym starciu faworytem, na którego bukmacher BETFAN oferuje obecnie kurs 2.41. Tak więc nieco mniejsze szanse eksperci pozostawiają Metz, na których aktualny przelicznik to 2.86. Podział punktów szacowany jest poprzez mnożnik wynoszący 3.30.

Metz - Nantes: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Metz - Nantes, w ramach 11. kolejki Ligue 1, odbędzie się 12 listopada o 15:00 na Stade Saint-Symhporien w Metz. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy