Pobierz aplikację betfan na telefon
Memphis Grizzlies – Phoenix Suns: typy, kursy, zapowiedź (24.11)
Z racji, że w czwartek odbywa się w Stanach Zjednoczonych Święto Dziękczynienia, w piątek zobaczymy w NBA mecze o wieczornych godzinach i to na tych dwóch spotkaniach chcemy się skupić na naszej stronie. Przez ostatnie trzy noce udało się osiągnąć 100% skuteczność i trafić 12/12! Dlatego też chcemy iść za ciosem i po najbliższej nocy być 14/14. Trzeba jednak pamiętać, że NBA to wyrównana i emocjonująca liga, ale z dobrą analizą da się trafić fajny kupon. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny. Memphis Grizzlies - Phoenix Suns: typy, kursy, zapowiedź (24.11)

Memphis Grizzlies – Phoenix Suns: zapowiedź meczu

Memphis Grizzlies nie radzą sobie bez Ja Moranta. Główna gwiazda „Niedźwiedzi” pauzuje w pierwszych dwudziestu pięciu meczach sezonu, także odbył już połowę kary. Po czternastu spotkaniach mają tylko trzy zwycięstwa i zajmują przedostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej. Przed nimi trudne zadanie, bo przyjadą Phoenix Suns, którzy mają serie pięciu zwycięstw z rzędu i są drużyną, która za cel stawia sobie mistrzostwo NBA.

Typy NBA: Memphis Grizzlies - Phoenix Suns

Lista kontuzji Grizzlies jest naprawdę duża. Oprócz zawieszonego Moranta w najbliższym meczu nie zagrają Steven Adams, Marcus Smart, Brandon Clarke, Xavier Tillman i Luke Kennard. Suns przyjadą tylko bez Bradleya Beala, który i tak zagrał tylko w trzech meczach w tym sezonie. Stawiamy na pewne zwycięstwo zespołu gości.

1.74

PHOENIX SUNS

HANDICAP -4,5

betfan

 

Memphis Grizzlies - Phoenix Suns: kursy bukmacherskie

Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Memphis Grizzlies (wraz z ewentualną dogrywką) to obecnie 2.76. Mnożnik jaki możemy w BETFAN znaleźć na wygraną Phoenix Suns to 1.43. Warto się także przyjrzeć kursom na punkty. Linia została wystawiona na 226 punktów (z ewentualną dogrywką). Oznacza to, że kurs na więcej niż 225.5 punktów i mniej niż 226.5 punktów wynosi tyle samo, czyli ok 1.83. Linia handicapu została wystawiona na poziomie +5,5 Memphis Grizzlies / -5,5 Phoenix Suns.

Memphis Grizzlies - Phoenix Suns: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Memphis Grizzlies, a Phoenix Suns, rozpocznie się o godzinie 23:00 wieczorem w piątek 24 listopada. Transmisja z tego starcia będzie dostępna w usłudze NBA League Pass i na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!