Pobierz aplikację betfan na telefon
Marsylia – Montpellier: typy, kursy, zapowiedź 31.03 | Ligue 1
Ligue 1 powraca, po reprezentacyjnej przerwie, a przed nami dziesięć ostatnich kolejek w sezonie. Marsylia w jedynym starciu dzisiejszego dnia spotka się na swoim boisku z Montpellier. Gospodarze raczej już nie dościgną PSG, ale wciąż muszą walczyć o utrzymanie drugiej lokaty. Ich rywale raczej nie muszą się martwić o utrzymanie, ale czy przejdą obok tego pojedynku obojętnie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Marsylia – Montpellier. 

Marsylia – Montpellier: Zapowiedź meczu

Choć Montpellier nie ma już raczej o co walczyć w tym sezonie, poza oczywiście jak najlepszym miejscu w tabeli, ostatnim czasem imponuje formą. Trzeba wziąć jednak pod uwagę fakt, że wśród sześciu ostatnich meczów bez porażki, tylko raz grali z topową drużyną – Lens, z którą zremisowali 1:1. Teraz ponownie czeka ich starcie z topową ekipą, bowiem Marsylia zajmuje aktualnie 2. miejsce, choć do niedawna byli nawet brani pod uwagę odnośnie mistrzostwa. Gospodarze odpadli też niedawno z Pucharu Francji, więc na ten moment pozostaje im tylko walka w lidze.

Marsylia - Montpellier: - Typ na mecz

1.43

MARSYLIA WYGRA

betfan

Marsylia podchodzi do tego meczu w roli faworyta, a trzy punkty w tym starciu powinni być dla nich w teorii łatwe do zdobycia. W 17. kolejce obie drużyny spotkały się po raz pierwszy i wtedy Montpellier przegrało 1:2, a poza trafioną bramką nie mogli zbyt wiele powiedzieć na boisku. Moim zdaniem Marsylia podejdzie do tego meczu w pełni wypoczęta i wygra.

Marsylia - Montpellier: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Marsylią a Montpellier, w ramach 29. kolejki Ligue 1, odbędzie się 31 marca o 21:00 na Stade Velodrome w Marsylii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Canal + Family i Eleven Sports 1 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!