Pobierz aplikację betfan na telefon
Marsylia – Lyon: typy, kursy, zapowiedź (06.11) | Ligue 1

Na deser w 14. kolejce Ligue 1 mamy prawdziwy klasyk. Klasyk, który należy do największych meczów na francuskich boiskach. Stawką będą nie tylko 3 punkty, ale i pokazanie kto jest lepszy. To gospodarze mają większą presję, by wygrać ten mecz. Lyon jest już po zmianie trenera. Czy Marsylia wykorzysta cały swój potencjał, by wygrać z Lyonem, pierwszy raz od 2019 roku? Zapraszam na typy oraz krótką analizę. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Marsylia – Lyon (06.11, 20:45) – Zapowiedź

Niedzielny hit na francuskich boiskach będzie dla obu ekip wielkim wydarzeniem. Choć mamy dopiero 1/3 sezonu to Marsylia oraz Lyon zdążyły już przegrać łącznie 8 spotkań. Piłkarze z Lyonu schodzili z boiska pokonani już pięciokrotnie, a piłkarze Ivana Tudora w ostatnich 5 meczach, przegrali aż trzykrotnie. Dla obu ekip przerwa na Mundial będzie raczej pomocną dłonią od losu, by móc w spokoju uporządkować wiele spraw. Trzeba pamiętać o tym, że ten sezon to również katastrofalny bilans Lyonu w meczach wyjazdowych. Na 18 punktów możliwych do zdobycia, zgarnęli tylko 4. Spotkania w Marsylii nigdy nie są łatwe. Z kolei gospodarze wieczornego hitu, będą chcieli przerwać, słabo wyglądającą passę ostatnich trzech meczów domowych bez zwycięstwa!

Ligue 1: Marsylia - Lyon (06.11, 20:45) - Typy bukmacherskie, kursy

3.60

REMIS

betfan

 

Obawiam się, że żadna z drużyn nie przechyli szalu zwycięstwa na swoją stronę. W tym meczu spodziewam się odpowiedzi na każde zagranie rywala, gol za gol. Dlatego moim zdaniem padnie remis.

Ligue 1: Marsylia - Lyon (06.11, 20:45) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz pomiędzy Marsylia, a Lyonem w ramach 14. kolejki Ligue 1 odbędzie się 6 listopada 20.45 na Stade Vélodrome w Marsylii. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Eleven Sports 3  z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!