Pobierz aplikację betfan na telefon
Maroko – Brazylia: typy na mecz, kursy, zapowiedź | mecz tow.
Oprócz oficjalnych spotkań eliminacji Mistrzostw Europy, czy też w strefie CONCACAF reprezentacje z innych kontynentów rozgrywają mecze towarzyskie. Jednym z ciekawszych takich spotkań będzie mecz pomiędzy rewelacją ostatnich mistrzostw świata, a reprezentacją Canarinhos. Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy Maroko – Brazylia.

Maroko – Brazylia – Zapowiedź meczu

Na najbliższy mecz towarzyski tymczasowy selekcjoner reprezentacji Brazylii powołał aż dziewięciu zawodników, którzy mogą zadebiutować w dorosłej reprezentacji. Na tej liście znajdują się głównie młode talenty, takie jak Andrey Santos kupiony ostatnio przez Chelsea, Joao Gomes z Wolverhampton, ale też 27-letni Rony z brazylijskiego Palmeiras. Maroko z powodów politycznych nie wzięło udziału w Mistrzostwach Narodów Afryki rozgrywanym w styczniu w Algierii oddając swoje mecze walkowerem, a jest to turniej, który Maroko wygrało 2 lata z rzędu wcześniej.

Maroko - Brazylia – Typy, typowanie

Maroko na mistrzostwach świata zajęło czwarte miejsce co przeszło do historii, bo jako pierwsza reprezentacja z Afryki dotarła do półfinału mundialu. Brazylijczycy będą testować i sprawdzać kolejne młode, brazylijskie talenty, czy już teraz nadają się do pierwszej reprezentacji. Corinthians zagrają z całą pewnością ofensywnie, a może i Maroko, które na mundialu słynęło z defensywnej gry pokaże w meczu towarzyskim bardziej ofensywny futbol.

2.08

OBIE STRZELĄ

betfan

 

Maroko - Brazylia – gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz towarzyski reprezentacji Maroka z reprezentacją Brazylii w piłkę nożną, odbędzie się 25 marca o 23:00 na Stade Ibn Batouta w Tangerze. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Viaplay.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!