Mariusz Stępiński zostaje w Serie A i zagra w Genoi

Mariusz Stępiński od dłuższego czasu buduje swoją markę w Serie A. Co prawda nie prezentuje – przynajmniej na razie – takiego poziomu, dzięki któremu mógłby grać z powodzeniem w zespole z czołówki, ale ekipy z dołu tabeli chętnie widzą go w swoim składzie. Teraz prawdopodobnie Polak trafi do Genoi.

MARIUSZ STĘPIŃSKI TRAFI DO GENOI

Taką informację podał Gianluca Di Marzio, który najlepiej ze wszystkich dziennikarzy na świecie orientuje się w transferach na włoskim rynku. Przejście Stępińskiego do Genoi jest zatem więcej niż pewne.

Mariusz Stępiński w poprzednim sezonie grał w barwach klubu Hellas Verona. Jego liczby nie są jednak imponujące: rozegrał 21 meczów, strzelił trzy gole i zaliczył jedną asystę. Najczęściej pojawiał się na murawie wchodząc z ławki rezerwowych. Hellas zakończył zmagania na ósmym miejscu w tabeli Serie A, ale zasługa Polaka była w tym praktycznie żadna.

ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA START SERIE A

Teraz Stępiński ma zdecydowanie trudniejsze zadanie. Trafi do klubu, który walczy przede wszystkim o utrzymanie w Serie A. Z tego powodu powinien jednak częściej pojawiać się na murawie, w związku z czym liczymy na to, że dobrnie do bariery 10 goli strzelonych w sezonie.

W BETFAN możecie typować, jak poradzi sobie Genoa w pierwszej kolejce Serie A. A także skorzystać z naprawdę atrakcyjnych promocji, które oferuje ten legalny polski bukmacher. W grę wchodzi nawet zakład bez ryzyka!

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!