Pobierz aplikację betfan na telefon
Mandzukić wróci do gry? Propozycja z La Ligi

Mario Mandzukić może wkrótce ponownie pojawić się na murawie. Zainteresowana usługami Chorwata jest hiszpańska Celta Vigo.

ZNÓW W EUROPIE

Kilka miesięcy temu 34-latek rozstał się z Al-Duhail. W Katarze spędził on pół roku, odnotowując zaledwie siedem występów. Teraz piłkarz ma szansę powrotu na europejskie boiska. Chętni na sprowadzenie Chorwata są włodarze Celty Vigo. Choć Mandzukić najlepsze lata ma już prawdopodobnie za sobą, były zawodnik Juventusu czy Atletico wciąż byłby wzmocnieniem dla hiszpańskiego zespołu i głośnym nazwiskiem w kadrze.

POMOŻE CELCIE AWANSOWAĆ W TABELI?

Aktualnie Celta zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli La Ligi. Po kiepskim starcie zwolniony został Oscar Garci, a według doniesień mediów zespół przejmie Eduardo Coudet, obecnie trener Internacionalu. Galicyjski klub ma też być na etapie negocjacji dotyczących szczegółów potencjalnej umowy z Chorwatem. „Celta chce dowiedzieć się, czy Mandzukić ma jeszcze entuzjazm i chęć powrotu do europejskiego futbolu” – pisze „Cope-Vigo”. Jest to o tyle ciekawe, że jeszcze niedawno mówiło się o ograniczonych możliwościach finansowych zespołu, a teraz planują oni drogi transfer. Najprawdopodobniej poczekamy jeszcze co najmniej kilka tygodni, zanim ewentualna transakcja zostanie potwierdzona.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!