Pobierz aplikację betfan na telefon
Malta – Włochy: Typy, kursy, zapowiedź 03.07 | Euro U19
Lada moment zakończą się zmagania w ramach Euro U-21, a już startuje właśnie runda grupowa Euro U-19. Malta, w jednym z dwóch meczów tego dnia , podejmie w ramach pierwszego starcia Włochy. Dla gospodarzy turnieju będzie to bardzo wymagający mecz i mało kto daje im jakiekolwiek szanse na pozytywny wynik. Trójkolorowi są w tym turnieju jednym z faworytów do zwycięstwa. Czy pierwsze starcie będzie dla nich formalnoścą? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy Malta – Włochy. 

Malta – Włochy: zapowiedź meczu

Malta jest jedynym gospodarzem tegorocznej imprezy Mistrzostw Europy U19. Z tego tytułu bezpośrednio, bez konieczności grania eliminacji, znaleźli się w imprezie głównej. Jest to ich debiut, który rozpoczną os starć w grupie A, gdzie czekają ich mecze z Włochami, Polską i Portugalią. Dziś zaczną od tych pierwszych, którzy przeszli eliminacje wyrzucając Niemcy i Belgię. Są więc też jednym z kandydatów do wygrania całej imprezy, a taki mecz jak ten dziś powinien być dla nich prostym zadaniem.

Malta - Włochy: typy i przewidywane składy

Typy Malta - Włochy

Choć Malta na pewno będzie mogła liczyć na wsparcie swoich kibiców, to mimo wszystko nie spodziewam się, by długo utrzymali się bez straty bramki. Moim zdaniem strzelanie zacznie się bardzo szybko i już w pierwszej połowie zobaczymy co najmniej dwa trafienia. Typuję powyżej 1,5 gola w pierwszej odsłonie.

1.69

POWYŻEJ 1,5 GOLA

W PIERWSZEJ POŁOWIE

betfan

Malta - Włochy: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Maltą a Włochami, w ramach grupowego spotkania EURO U19, odbędzie się 3 lipca o 21:00 na Ta'Qali National Stadium w Ta'Qali. Spotkanie będzie transmitowane przez TVP Sport, z polskim komentarzem. Spotkanie to takżę będzie można obejrzeć w internecie za pośrednictwem strony i aplikacji TVPSPORT.pl.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!