Malta – Ukraina: Typy, kursy, zapowiedź 17.10 | el. Euro

Adrian Krawczyk

16 października 2023

Ukraina, typy
  We wtorek w 8 kolejce eliminacji Euro 2024 Malta podejmie na własnym obiekcie reprezentację Ukrainy. Oczywiście według analityków to Ukraina jest faworytem do wygrania tego spotkania i niewątpliwie powinni oni sięgnąć po zwycięstwo w tym meczu. Ukraina w dalszym ciągu walczy o bezpośredni awans na Euro 2024 z Włochami i w meczu z Maltą 3 punkty są obowiązkowe. Czy Malta będzie w stanie się postawić? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Malta – Ukraina.

Malta – Ukraina typy bukmacherskie

Ukraina jak do tej pory w grupie C eliminacji Mistrzostw Europy 2024 po 6 spotkaniach ma na swoim koncie 10 punktów. Tyle samo mają Włosi, jednak mają rozegrane o jedno spotkanie mniej. Jeżeli tutaj Ukraińcy pokonają Maltę, a Włosi nie zdobędą kompletu punktów z Anglią zanosi się na to, że bezpośredni awans rozstrzygnie się w bezpośrednim starciu pomiędzy Włochami, a Ukrainą w listopadzie. Dla Ukrainy to już duży sukces, albowiem byli skreślani, a walczą do końca. Malta natomiast nie zdobyła jeszcze punktu i zdobyła w tej grupie w 6 meczach zaledwie 1 gola. Tutaj spodziewam się pewnej wygranej reprezentacji Ukrainy i typuję, że wygrają z handicapem -1.5 gola po kursie 1.84.

1.84

WYGRANA UKARINY

Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan

Malta - Ukraina kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Malta - Ukraina wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim oczywiście zdecydowanie reprezentacja Ukrainy (kurs 1.27). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Malta, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 11.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Malta - Ukraina to może liczyć na kurs 5.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.78, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.96.

Malta - Ukraina GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz reprezentacji pomiędzy Maltą, a Ukrainą w ramach 8 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 17 października o 20:45 na Ta'Qali National Stadium. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Malta - Ukraina przeprowadzi Polsat Sport Premium 3.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy