Pobierz aplikację betfan na telefon
Mainz – Borussia M-Gladbach: Typy, kursy, zakłady 02.03
  W sobotnim meczu 24. kolejki niemieckiej Bundesligi Mainz podejmie na własnym obiekcie Borussię Moenchengladbach. Dla Mainz wydaje się, że to fatalny sezon, albowiem praktycznie nie mają już szans na utrzymanie. Borussia Moenchengladbach, natomiast rozgrywa solidny sezon. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Mainz – Borussia Moenchengladbach. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Mainz – Borussia Moenchengladbach?
  2. Zapowiedź meczu Mainz – Borussia Moenchengladbach
  3. Jakie są kursy na mecz Mainz – Borussia Moenchengladbach?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Mainz – Borussia Moenchengladbach?

Mainz – Borussia M-Gladbach typy bukmacherskie

1.80

BORUSSIA LUB REMIS

betfan
Mainz niestety rozgrywa bardzo słaby sezon. Oznacza to dla nich spadek, który najpewniej nastąpi, albowiem ich strata do miejsca premiowanego utrzymaniem wynosi już 10 punktów. Musieliby seryjnie zacząć wygrywać, aby się utrzymać, a na to się nie zanosi. Borussia Moenchengladbach natomiast ma przeciętny sezon, z pewnością mogliby więcej po nim oczekiwać, jednak na ten moment mają pewne utrzymanie i w meczu z Mainz z pewnością powalczą o punkty. Jak dla mnie to spotkanie 50 na 50, a nie jak wskazują kursy, które faworyzują Mainz, dlatego typuję brak porażki Borussi po kursie 1.80.

Mainz - Borussia M-Gladbach kursy bukmacherskie

  • Wygrana Mainz – 1.91
  • Remis – 3.60
  • Wygrana Borussia Moenchengladbach – 3.75
  • Powyżej 2.5 goli – 1.73
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.66
W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Mainz - Borussia Moenchengladbach wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Mainz (kurs 1.91). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Borussia Moenchengladbach, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.75. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Mainz - Borussia Moenchengladbach to może liczyć na kurs 3.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.73, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.03.

Mainz - Borussia M-Gladbach GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Mainz, a Borussią Moenchengladbach w ramach 24. kolejki niemieckiej Bundesligi, odbędzie się 2 marca o 15:30 na Mewa Arena w Mainz. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Mainz - Borussia Moenchengladbach przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!