Magdalena Fręch – Emma Navarro: Typy, kursy, transmisja 28.08 | US Open

Wojciech Sikora

27 sierpnia 2023

Magdalena Fręch

Magdalena Fręch ponownie powalczy o punkty na turnieju wielkoszlemowym. Polka rozpocznie dziś zmagania, w ramach US Open, a swój pierwszy mecz zagra z reprezentantką gospodarzy. Emma Navarro nie osiągała jednak swoich najlepszych wyników na kortach twardych, a ziemnych. Może być to spory atut dla naszej zawodniczki, która ma wszystko, by grać dobry tenis na hardzie. Czy uda jej się awansować? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magdalena Fręch – Emma Navarro.

Magdalena Fręch – Emma Navarro: Typy bukmacherskie

Polka wielokrotnie podejmowała rywalizację w turniejach WTA w tym sezonie, lecz najlepszy wynik zaskakująco osiągnęła na trawie w Birmingham, gdzie doszła do ćwierćfinału. Duża zasługa w tym tkwiła w świetnej dyspozycji serwisowej, która bez wątpienia również przyda się właśnie na kortach US Open. Przed rokiem jednak Magdalena trafiła na będącą w świetnej formie Marino i odpadła w pierwszej rundzie. Tym raz jej rywalka jest w nie najlepszej formie.

 

 

Frech pierwszą rundę rozegra przeciwko Emmie Navarro, czyli 22- letniej tenisistkę, która raczej swoją grę opiera na dłuższych wymianach. Taka gra również cechuje nasza zawodniczkę, choć Polka potrafi do tego dołożyć bardzo mocny serwis. Moim zdaniem Magdalena spokojnie jest w stanie wywalczyć sobie tutaj awans, jednak ja typuje, że ugra co najmniej seta.

1.56

FRĘCH WYGRA SETA

betfan

Magdalena Fręch - Emma Navarro: Kursy bukmacherskie

Emma Navarro jest w tym pojedynku stawiana w roli minimalnej faworytki, a kurs na to, że ona odniesie zwycięstwo wynosi 1.63. Nasza reprezentantka naturalnie jest więc stawiana nieco niżej, a mnożnik na jej triumf to 2.25. Warto przyjrzeć się również zakładowi na powyżej 19.5 gemów, gdzie kurs to 1.43.

Magdalena Fręch - Emma Navarro: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/64 z udziałem Magdaleny Fręch, która zagra z Emmą Navarro odbędzie się 28 sierpnia o godzinie 17:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego US Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy