Magda Linette – Walerija Sawinych: Typy, kursy, transmisja 17.10 | Nanchang WTA

Wojciech Sikora

16 października 2023

Magda Linette

Po czterech latach turniej WTA wraca do Nanchang i również Magda Linette powraca na jego korty, by powalczyć o kolejne punkty punkty w tym sezonie. W ostatniej edycji doszła aż do ćwierćfinału, teraz patrząc na drabinkę główną, można spodziewać się podobnego, a nawet lepszego wyniku. W pierwszej rundzie zmierzy się z doświadczoną Waleriją Sawinych, która jednak od dłuższego czasu jest poza pierwszą setką. Czy dla Polki ta runda będzie formalnością?  Zapraszam na zapowiedź i typy meczu Magda Linette – Walerija Sawinych.

Magda Linette – Walerija Sawinych: Typy bukmacherskie

Linette niedawno zaliczyła świetny występ w Guanghzou, gdzie pokonała cztery zawodniczki i doszła aż do finału. Tam niestety poległa z reprezentantką gospodarzy – Xiyu Wang. W kolejnym tygodniu wystąpiła w Pekinie, gdzie pokonała Azarenkę i Brady, co dało jej szanse po raz pierwszy w karierze zmierzyć się z Igą Świątek. Młodsza Polka okazałą się znacznie lepsza i poznanianka przegrała 1:6, 1:6. W kolejnym turnieju w Chinach, spodizewano się równie dobrego występu lecz już w pierwszej rundzie pożegnała się po porażce z Petrą Martic. Teraz spróbuje swoich sił w Nanchang

 

 

Walerija większość sezonu spędziła grając turnieje ITF i co jakiś czas próbowała swoich sił w turniejach rangi WTA. Z reguły musiała grać też kwalifikacje, z powodu niskiego miejsca w rankingu. Gdy już dostała się do drabinki głównej, to odpadła w drugiej, bądź nawet i pierwszej rundzie. Dziś zagra z Linette, która cały swój sezon opierała na turniejach najwyższych rang i jest aktualnie w znacznie wyższej formie, niż Rosjanka. Obie zawodniczki grały ze sobą trzykrotnie, choć ostatni raz w 2013 roku i każde spotkanie kończyło się trzema setami. Dziś spodziewam się wygraną Polki 2:0.

1.50

LINETTE WYGRA 2:0

betfan

Magda Linette - Walerija Sawinych: Kursy bukmacherskie

W tym meczu eksperci widzą zdecydowanie wyżej szanse naszej reprezentantki, a kurs na Magdę Linette wynosi aktualnie 1.17. Na jej rywalkę, czyli Waleriję Sawinych, przelicznik jest o wiele wyższy i wynosi obecnie 4.90. Mecz może zakończyć się bardzo szybko, więc warto spojrzeć na zakład bukmachera BETFAN, na poniżej 21.5, na który kurs wynosi 1.50.

Magda Linette - Walerija Sawinych: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Magda Linette , która zagra z Waleriją Sawinych, odbędzie się 17 października o godzinie 08:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Nanchang WTA, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Canal + Sport. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Canal + Online.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy