Magda Linette – Rebeka Masarova: Typy, kursy, transmisja 21.09 | Guangzhou

Wojciech Sikora

20 września 2023

Magda Linette
Magda Linette radzi sobie w Guanzghou znakomicie, a za sobą ma już dwie bardzo solidne rundy. Dziś powalczy o półfinał, a na przeciw niej stanie sporo młodsza tenisistka, jaka jest Rebeka Masarova. Hiszpanka znana jest z bardzo dobrych występów na kortach ziemnych, ale i na twardych radzi sobie nieźle. Czy dziś będzie w stanie zagrozić Poznaniance? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Rebeka Masarova.

Magda Linette – Rebeka Masarova: Typy bukmacherskie

Ostatni czas nie była dla Magdy zbyt łatwy i przed tym turniejem miała jedno zwycięstwo na sześć poprzednich spotkań. W tym turnieju także początki były ciężkie, bowiem przegrała pierwszy set przeciwko Burrage. Kolejne dwa sety jednak zdominowała i zwyciężyła kolejno 6:2 i 6:0. Druga runda z Darią Saville zaczęła się od wygranej partii 6’0. Kolejny set nie był już tak łatwy, Polka jednak walczyła do samego końca i ostatecznie wygrała po tie-breaku.
W ćwierćfinale zagra z Hiszpanką, która jeszcze nie miała okazji zagrać z Linette, a na swoim koncie ma tutaj również dwa bardzo mocne zwycięstwa. Na podziw na pewno zasługuje mecz poprzedniej rundy z Golubic, gdzie obroniła pięć piłek meczowych i wygrała przy swojej pierwszej. Mimo wszystko Rebece brakuje powtarzalności, którą obecnie ma właśnie Półka. Hiszpankę często ratował serwis, jednak Magda potrafi też świetnie returnować. W mojej opinii Linette awansuje do półfinału i typuję jej wygraną.

1.74

LINETTE WYGRA

betfan

Magda Linette - Rebeka Masarova: Kursy bukmacherskie

Kursy na ten mecz są dość wyrównanej choć wciąż eksperci nieco wyżej stawiają szanse Magdy Linette, a mnożnik na jej wygrana to 1.77. W przypadku zwycięstwa Masarovej przelicznik to 2.01. Warto spojrzeć także na zakład, na ponad 19.5 gemów, ponieważ panie świetnie serwują a BETFAN oferuje kurs na taki zakład 1.50.

Magda Linette - Rebeka Masarova: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Magdy Linette, która zagra z Rebeką Masarovą odbędzie się 21września o godzinie 11:00. Niestety transmisji z tego meczu nie będzie emitował żaden kanał z polskim komentarzem.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy