Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Marta Kostjuk: Typy, kursy, transmisja 12.09 | San Diego
Magda Linette, po niezbyt udanym występie na US Open, pozostała jeszcze w Ameryce, by spróbować swoich sił w ramach turnieju San Diego, rangi 500. Dziś rozpocznie rywalizację od bardzo wymagającej rywalki, jaką jest Marta Kostjuk. Ukrainka to bardzo niewygodna zawodniczka, która jednak popełnia sporo niewymuszonych błędów. Czy to pomoże naszej reprezentantce w awansie do kolejnej fazy? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Marta Kostjuk.

Magda Linette – Marta Kostjuk: Typy bukmacherskie

Choć Polka wygrała w pierwszej rundzie US Open, przeciwko Sasnowicz, to był to jej jedyny trumf na pięć ostatnich spotkań. W drugiej rundzie, mimo porażki, nie zabrakło z jej strony walki, a Jennifer Brady okazała się być od niej lepsza tylko minimalnie. Tutaj w San Diego Polka przed rokiem nie wzięła udziału, więc z czystą kartą może zyskać sporo punktów, bowiem turniej jest rangi 500. Dziś rozpocznie od meczu 1/16 finału z wymagającą rywalką.
Na pierwszy ogień nie trafiła zbyt łatwo, ponieważ zagra z Martą Kostjuk, która potrafi zaskoczyć formą i swoimi mocnymi pociskami z forehandu. Ukrainka ma jednak bardzo ciężki okres i od ćwierćfinału w Waszyngtonie nie wygrała meczu, a więc ma za sobą cztery porażki. Obie panie jeszcze nigdy się ze sobą nie mierzyły i obie są aktualnie w nie najlepszej dyspozycji, więc z pewnością ten mecz będzie bardzo wyrównany. Linette pokazała już niejednokrotnie jak radzi sobie z mocno bijącymi rywalkami. Moim zdaniem jest w stanie dziś wziąć ten mecz i typuję właśnie jej zwycięstwo.

2.06

LINETTE WYGRA

betfan

Magda Linette - Marta Kostjuk: Kursy bukmacherskie

Marta Kostjuk jest w tym pojedynku stawiana w roli minimalnej faworytki, a kurs na to, że ona odniesie zwycięstwo wynosi 1.74. Nasza reprezentantka naturalnie jest więc stawiana nieco niżej, a mnożnik na jej triumf to 2.06. Warto jednak przyjrzeć się zakładowi na to, że Polka ugra co najmniej seta, bowiem kurs na takie zdarzenie to 1.49.

Magda Linette - Marta Kostjuk: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 z udziałem Magdy Linette, która zagra z Martą Kostjuk odbędzie się 12 września o godzinie 20:30. Wszystkie zmagania Polek w ramach tegorocznego turnieju w San Diego, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Canal+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Canal+ Online.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!