Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Jil Teichmann: typy, kursy, zapowiedź | 03.07 Wimbledon
Magda Linette zaczyna zmagania w tegorocznej edycji Wimbledonu już pierwszego dnia. Przed rokiem trafiła w drugiej rundzie na Angelique Kerner, która okazała się lepsza w dwóch setach. W tym roku ma spora szansa na poprawę tego rezultatu, choć pierwsza runda już może przynieść ciekawe starcie. Na przeciw Poznanianki stanie Jil Teichmann, która ten sezon ma bardzo nierówny, a wręcz słaby. Czy dyspozycja naszej tenisistki pozwoli jej awansować do kolejnego etapu? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Jil Teichmann.

Magda Linette – Jil Teichmann: Zapowiedź

W tym roku Magda, tak jak w poprzednim, poświęciła sporo czasu na przygotowania do Wimbledonu. Niestety na cztery rozegrane mecze, udało jej się wygrać tylko dwa, co nie daje nam jednoznacznej odpowiedzi w temacie jej dyspozycji. Rok temu trafiła tutaj w pierwszej rundzie kwalifikantkę z Meksyku, którą odprawiła w dwóch szybkich setach. Druga runda to już ciężkie starcie z Kerner i porażka również w dwóch setach.
Tym razem zacznie od meczu z Jil Teichmann. Bardzo utalentowana Szwajcarka od lat uznawana była za topową zawodniczkę. Niestety wyniki w ostatnim czasie tego nie potwierdzają, a tym bardziej ranking, ponieważ aktualnie spadła na 129. miejsce. W tym roku wzięła udział w trzech turniejach przed Wimbledonem i zdecydowanie ten ostatni, w Bad Homburg, zakończony porażką ze Świątek, wypadł jej najlepiej.

Magda Linette - Jil Teichmann: Typ

1.52

POWYŻEJ 20,5 GEMÓW

betfan

Zapowiada się bardzo równe starcie, które do niedawna byłoby niemal na pewno przypisywane dla Linette. Aktualnie jednak po ostatnim turnieju Szwajcarka zwiększyła swoje szanse i na pewno swoją lewa ręką sprawi sporo problemów. Liczę na dłuższe starcie, a być może i pełny dystans i typuje powyżej 20.5 gemów.

Magda Linette - Jil Teichmann: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/64 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Jil Teichmann odbędzie się 3 lipca o godzinie 13:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!