Magda Linette – Barbora Krejcikova: Typy, kursy, transmisja 24.10 | WTA Elite Trophy

Wojciech Sikora

23 października 2023

magda linette
Po czterech latach przerwy powraca WTA Elite Trophy rozgrywane w Zhuhai. Wśród zawodniczek znalazła się Magda Linette, która w grupie Azalea, będzie rywalizować z Darią Kasatkiną i Barborą Krejcikovą. W pierwszym starciu spotka się z Czeszką, która ostatnim czasem zaliczyła spory wzrost formy. Nasza tenisistka także zdaje się być w dobrej dyspozycji, jednak czy to wystarczy, by rozpocząć tą imprezę od zwycięstwa? Zapraszam na zapowiedź i typy meczu Magda Linette – Barbora Krejcikova.

Magda Linette – Barbora Krejcikova: Typy bukmacherskie

Turniej w Zhuhai to mały przedsmak tegorocznych WTA Finals. WTA Elite Trophy było rozgrywane do 2018, a od 2019 roku jego organizacja została przerwana przez Covid-19. Teraz zawodniczki z czołówki rankingu znów mogą rywalizować w imprezie kończącej poniekąd ich tegoroczny sezon. Wśród zawodniczek znalazła się Magda Linette, która w tym sezonie miała wiele dobrych momentów i ostatnim czasem w Azji radziła sobie świetnie. Teraz spróbuję swoich sił w Elite WTA Trophy, gdzie w grupie zagra z Darią Kasatkiną i Barborą Krejcikovą.
Dla naszej zawodniczki na pewno nie będzie to łatwy mecz, zwłaszcza, że Czeszka znacznie poprawiła swoją grę w ostatnim czasie. Przed tygodniem udało jej się dość finału turnieju w Zhengzhou, gdzie przegrała z reprezentantką gospodarzy Zheng. Był to kolejny spory sukces, po zwycięstwie turnieju w San Diego, w połowie września. Barbora potrafi grać bardzo przemyślany tenis i gdy tylko jest cierpliwa, wiele długich wymian pada jej łupem. Potrafi również mocno serwować, co na pewno jest sporym atutem i pozwala wychodzić z opresji. Bardzo podobne argumenty posiada też Magda Linette i moim zdaniem ten mecz będzie o wiele bardziej wyrównany niż wskazują kursy. Typuję powyżej 18.5 gemów.

1.48

POWYŻEJ 18.5 GEMÓW

betfan

Magda Linette - Barbora Krejcikova: Kursy bukmacherskie

Barbora Krejcikova wyjdzie w tym spotkaniu, jako spora faworytka, co przekłada się także na jej niewielki kurs, który wynosi obecnie 1.32. Tak więc na naszą reprezentantkę mnożnik jest znacznie wyższy, a obecny przelicznik na wygraną Magdy wynosi aż 3.30. Warto przyjrzeć się pozostałym zakładom na to starcie, takim jak podwójne błędy, asy serwisowe, czy też wszelkie handicapy.

Magda Linette - Barbora Krejcikova: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz grupowy z udziałem Magda Linette , która zagra z Barborą Krejcikovą, odbędzie się 14 października o godzinie 10:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Elite Trophy, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Canal + Sport. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Canal + Online.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy