Pobierz aplikację betfan na telefon
Magda Linette – Ann Li: typy, kursy, zapowiedź | 15.08 Cincinnati
Magda Linette nie może być zadowolona ze swojej postawy w ubiegłym tygodniu, bowiem odpadła już w pierwszej rundzie turnieju w Montrealu. Wtedy jednak trafiła na Victorię Azarenkę, a dziś zacznie turniej w Cincinnati od Ann Li, czyli teoretycznie znacznie słabszej rywalki. Dotychczas obie zawodniczki mierzył się raz w 2019 roku i wtedy Polka wygrała 2:0. Czy dziś także możemy spodziewać się łatwego awansu? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Ann Li.

Magda Linette – Ann Li: Typy bukmacherskie

Powrót po miesiącu przerwy okazała się dla Magdy cięższy, niż można było się spodziewać. W meczu pierwszej rundy w Montrealu przede wszystkim brakowało pewności na serwisie, co przerodziło się na aż 8 break pointów. Jednocześnie sama Poznanianka wywalczyła zaledwie jeden. Teraz ponownie stanie na kortach twardych w Cincinnati, gdzie przed rokiem nie znalazła się w głównej drabince. Tak też każda runda i każdy punkt może okazać się cenny w walce o powrót do top 20.
Pierwsze spotkanie przyjdzie Magdzie zagrać z Ann Li, czyli reprezentantka gospodarzy. 23-latka nie może zaliczyć tego sezonu do najlepszych, bowiem aktualnie zajmuje dopiero 192. lokatę w rankingu WTA. By znaleźć się w głównej drabince musiała jednak rozegrać dwuetapowe eliminacje, gdzie naprawdę zaskoczyła. Jej stabilność na serwisie pomogła ograć jej najpierw Lauren  Davis, a później  Alize Cornet. W obu przypadkach Amerykanka była underdogiem. Spodziewam się poprawy w serwisie Magdy, ale również tej jakości nie zabraknie pewnie Ann Li. Moim zdaniem zobaczymy w tym spotkaniu co najmniej 20 gemów.

1.48

POWYŻEJ 19,5 GEMÓW

betfan

Magda Linette - Ann Li: Kursy bukmacherskie

Kursy według ekspertów i bukmacherów na ten mecz sugerują zwycięstwo Linette, bowiem na nią kurs wynosi 1.57. Jednoznacznie wiąże się to z większym przelicznikiem na Amerykankę, który obecnie wynosi 2.36. Poza tym z racji niezłego serwisu obu Pań warto poszukać zakładów na overy gemowe, bądź nawet asy serwisowe.

Magda Linette - Ann Li: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Ann Li odbędzie się 15 sierpnia o godzinie 16:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego turnieju w Cincinnati, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach telewizji CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, oczywiście będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!