Luton – Sheffield United: Typy, kursy, zakłady 10.02 | Premier League

Wojciech Sikora

10 lutego 2024

Luton, typy
Połowa sezonu w Premier League, już dawno za nami, powoli wchodzimy więc w decydującą fazę. Co przyniesie nam ten weekend i 24. kolejka? Luton, w jednym z aż siedmiu zestawień tego dnia, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Sheffield United. Obie drużyny są tegorocznymi beniaminkami i obie nie mogą być zadowolone ze swojej dyspozycji. Która drużyna dziś zrobi krok w stronę utrzymania? Sprawdź zapowiedź meczu i typy Luton – Sheffield United. kod promocyjny BETFAN

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Luton – Sheffield United?
  2. Zapowiedź meczu Luton – Sheffield United.
  3. Jakie są kursy na mecz Luton – Sheffield United?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Luton – Sheffield United?

Luton – Sheffield United: typy bukmacherskie

Sheffield po 23 kolejkach ma zaledwie 10 punktów w swoim dorobku, co stawia ich na ostatnim miejscu w tabeli Premier League. Tym też sposobem mogą się bardzo szybko pożegnać z ligą, choć dopiero do niej dołączyli. W nieco lepszej sytuacji jest Luton, czyli kolejny beniaminek. Ci mają jednak punkt nad strefą spadkową i w tym momencie łącznie zebrali ich 20.

1.75

POWYŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Kiedy obie ekipy spotykały się po raz pierwszy w tym sezonie, mecz okazał się szaloną wymianą ciosów. Po pięciu bramkach ostatecznie Luton wygrało 3:2. Wtedy to jednak przewagę miał Sheffield, który dziś jednak straci atut własnego boiska. Obie drużyny mają tu szanse na punkty, dlatego spodziewam się walki do samego końca. Typuję więc ponownie co najmniej 3 goli.

Luton - Sheffield United: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Luton- 1.75
  • Remis - 3.70
  • Wygrana Sheffield United - 4.40
  • Powyżej 2.5 gola - 1.75
  • Obie strzelą - 1.76
W tym zestawieniu zdecydowanym faworytem będzie Luton, na których obecny kurs wynosi 1.75. Znacznie niżej eksperci widzą szanse Sheffield Utd, co przekłada się też na przelicznik, który oscyluje w wysokości 4.40. W przypadku remisu i podziału punktów mnożnik to 3.70.

Luton - Sheffield United: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żyw0

Sobotni mecz pomiędzy Luton a Sheffield United, w ramach 24. kolejki Premier League, odbędzie się 10 lutego o godzinie 16:00 na Kenilworth Road w Luton. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy