Pobierz aplikację betfan na telefon
Luksemburg – Liechtenstein. Typy, kursy, zapowiedź 17.06 | El. Euro 2024
Luksemburg w sobotę zagra z Liechtensteinem. Będzie to mecz 3. kolejki eliminacji Euro 2024 w grupie J. Obie drużyny nie mają większych szans na awans, ale gospodarzy z pewnością stać na sprawienie kilku niespodzianek. Czy pokażą się z dobrej strony także w sobotę? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Luksemburg – Liechtenstein.

Luksemburg – Liechtenstein: zapowiedź meczu

Luksemburg zagra z Liechtensteinem w jednym z meczów grupy J. Gospodarze byli blisko awansu do dywizji B, ale ostatecznie ustąpili Turcji. W eliminacjach zdołali już urwać punkt Słowacji i to w spotkaniu wyjazdowym, ale zostali rozgromieni aż 0:6 przez Portugalię. Liechtenstein w grupie J pełni rolę chłopca do bicia, a pozostałe drużyny będą chciały poprawić swój bilans bramkowy w starciu z tą reprezentacją. Przegrał już z Portugalią 0:4 i z Islandią aż 0:7.

Luksemburg - Liechtenstein: typy i przewidywane składy

Typy Luksemburg - Liechtenstein

Luksemburg jest zdecydowanym faworytem tego starcia. Oba kraje są niewielkie, ale gospodarze mają ponad dwudziestokrotnie więcej ludności niż Liechtenstein, którego liczba mieszkańców jest zbliżona do tej, jaką ma chociażby Malbork. Stawiam na wygraną gospodarzy z handicapem 0:2.

1.91

WYGRANA LUKSMEBURGA

Z HANDICAPEM 0:2

betfan

Przewidywane składy

  • Luksemburg: Bartkus; Lasickas, Kazukolovas, Girdvainis, Beneta; Gineitis, Simkus, Golubickas; Cernych, Laukeemis, Jankauskas
  • Liechtenstein: Naumov; Stoyanov, Hristov, Antov, Petrov, Petkov; Gruev, Karabelyov, Iliev; Despodov, Delev

Luksemburg - Liechtenstein: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Luksemburgu z Liechtensteinem, odbędzie się 17 czerwca o 15:00. Żadna polska stacja telewizyjna nie będzie transmitować tego spotkania.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!