Pobierz aplikację betfan na telefon
Lorient – Brest: typy, kursy, zapowiedź 07.05 | Ligue 1
Dziś kontynuujemy 34. kolejkę Ligue 1, a przed nami aż siedem spotkań, które dla wielu będą istotne w kontekście założonych celów. Lorient w jednym z nich zmierzy się na swoim boisku z Brest. Gościom grozi jeszcze spadek, o ile nagle mieliby przegrywać każde spotkanie. Są jednak w bardzo dobrej formie i raczej nie będą musieli się o to martwić. Czy jednak pokonają dziś rywala, który końcówkę sezonu ma bardzo słabą? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typ na mecz Lorient – Brest. 

Lorient – Brest: Zapowiedź meczu

Lorient do niedawna był w czołówce Ligue 1 i sporo mówiło się nawet o ich udziale w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Teraz jednak spadli na 10. lokatę, a to w dużej mierze za sprawą słabej formy od początku lutego . Wciąż potrafią jednak zaskakiwać tak jak pokazali to w ubiegłej kolejce z PSG, wygrywając aż 3:1 na terenie Paryżan. Dziś wracają na swój teren i zmierzą się z Brest, które pokazuje się ostatnio znakomicie. Sześć meczów bez porażki, w obliczu możliwego spadku, pokazało ich ogromną wolę walki.

Lorient - Brest: Typ na mecz

1.89

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Dziś ciężko oceniać lepszą drużynę, bo gospodarzy poprzednie spotkanie zagrali znakomicie. Na terenie Brest to Lorient okazał się lepszy, teraz nie zdziwię się jeśli będzie odwrotnie. Wtedy zobaczyliśmy jednak trzy gole i moim zdaniem dziś także można liczyć na otwarty mecz.

Lorient - Brest: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Lorient a Brest, w ramach 34. kolejki Ligue 1, odbędzie się 7 maja o 15:00 na Stade du Moustoir w Lroient. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanale z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!