Łomża Kielce – Aalborg: Typy, kurs, zapowiedź | 15.02 Liga Mistrzów

Wojciech Sikora

15 lutego 2023

Vive Kielce, piłka ręczna
Ostatnie trzy kolejki w ramach grupowych zmagań Ligi Mistrzów piłki ręcznej 2022/2023. Wciąż dwa nasze zespoły walczą o awans. Łomża Kielce ponownie zmierzy się z Aalborgiem, których niedawno pokonali 30:28. Teraz zadanie wydaje się na tyle prostsze, że zmierzą się na swoim boisku. Czy Kielczanie spróbują jeszcze wskoczyć na fotel lidera grupy B?  Zapraszam na zapowiedź spotkania Łomża Kielce – Aalborg.

Łomża Kielce – Aalborg: Zapowiedź meczu

Piętnaście spotkań ligowych, dało Łomży aż 14 wygranych. Jedyną porażkę w lidze odnotowali tylko z Wisłą Płock, przez co spadli na drugą lokatę w tabeli. W Lidze Mistrzów również zajmują drugą lokatę grupy B. Lepsi aktualnie są od nich tylko zawodnicy z Barcelony. Na pewno fakt ostatniej porażki z Kiel, nie pomógł im w walce o fotel lidera, ale też raczej nie zagroził  aktualnej pozycji.
Kolejne starcie przed nimi, to spotkanie w roli gospodarza przeciwko Aalborg. We wrześniowym meczu polska drużyna, mimo że była w roli gościa, to nie miała problemó, by zdominować mecz. Od połowy pierwszej odsłony, do samego końca, nie oddali prowadzenia i choć wygrali zaledwie dwoma trafieniami, to wciąż mieli kontrolę nad tym starciem.

Łomża Kielce - Aalborg: typy, typowanie

Nic nie powinno tutaj zagrozić zawodnikom z Kielc, mając doświadczenie z pierwszego meczu, powinny poradzić sobie również w tym. Co więcej na swoim terenie przegrali ostatni raz z Barceloną w październiku 2022. Wraz z drużyną Łomży, zawsze idą kibice, którzy bardzo motywują swój zespół. Nie widzę tutaj innego rozwiązania jak wygrana gospodarzy.

1.40

ŁOMŻA KIELCE WYGRA

betfan

Łomża Kielce - Aalborg: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Ligi Mistrzów piłki ręcznej pomiędzy Łomża Kielce, a Aalborg odbędzie się 15 lutego o 18:45 na hali w Kielcach. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Eurosport 2 z polskim komentarzem. Mecz można obejrzeć w internecie i w aplikacji mobilnej Eurosportu.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy