Pobierz aplikację betfan na telefon
ŁKS Łódź – Resovia: typy, kursy, zapowiedź 21.05 | I Liga

W niedziele w Łodzi miejscowy ŁKS może prawie zapewnić sobie i kibicom wspaniały dzień oraz najbliższy sezon. Gospodarze są liderem ligi i od szczęśliwego zakończenia sezonu w postaci awansu do Ekstraklasy brakuje im bardzo niewiele. Ostatnie słowo trzeba będzie powiedzieć w meczu z Resovią. Piłkarze z Rzeszowa jesienią polegli na własnym stadionie z ŁKS (0:3) co dobitnie pokazuje nam, że może być ciężko wygrać im w tym sezonie z ŁKS. Czy gospodarze wytrzymają cieśninie i wygrają kolejne spotkanie?  Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów!  

ŁKS Łódź – Resovia – Zapowiedź

To już prawie ostatni krok gospodarzy w drodze do Ekstraklasy. Wygrana z Resovią będzie dwunastą wygraną przed własną publicznością.

21 goli strzelonych we wszystkich meczach wyjazdowych przed gości z Rzeszowa dają im miejsce w czołowej piątce najskuteczniejszych zespołów ligi. Problem Resovii polega na tym, że dokładnie tyle samo straciła.

ŁKS strzelił wiosną czternaście goli na własnym stadionie co przełożyło się na zdobycie 16 punktów na 18 możliwych. U siebie są piekielnie mocni. 

 

ŁKS Łódź - Resovia - Typy bukmacherskie, kursy

1.80

ŁKS WYGRA

betfan

Gospodarze potrzebują wygranej, by już w sobotę pozbawić ewentualnych szans na zajęcie pierwszego miejsca przez Wisłę Kraków. Nie wydaję mi się, by tyle lat czekania w Łodzi na Ekstraklasę także w tej drugiej części miasta, miało się jeszcze przedłużać do następnej kolejki. Postawię na wygraną ŁKS.

ŁKS Łódź - Resovia - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Niedzielny mecz ŁKS kontra Resovia w ramach 32. kolejki 1 ligi odbędzie się 21. maja na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!