Pobierz aplikację betfan na telefon
ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice: Typy, kursy, zakłady 03.03 | Ekstraklasa

W pierwszym niedzielnym meczu 23. kolejki polskiej Ekstraklasy ŁKS Łódź zmierzy się na własnym obiekcie z Puszczą Niepołomice. Będzie to spotkanie w walce o utrzymanie, w którym ciężko wskazać, kto ma większe szanse na wygraną. Jaki może być przebieg tego spotkania? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice?
  2. Zapowiedź meczu ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice
  3. Jakie są kursy na mecz ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice?
  4. Gdzie obejrzeć mecz ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice?

ŁKS Łódź – Puszcza Niepołomice typy bukmacherskie

1.83

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

ŁKS Łódź wydaje się, że nie na już szans na utrzymanie się w Ekstraklasie. Oczywiście mogliby tego jeszcze dokonać, jednak musieliby zacząć wygrywać seryjnie spotkania. Wydaje się, że mecz z Puszczą jest takim spotkaniem, w którym ŁKS może powalczyć nawet o 3 punkty, choć i to do łatwych zadań w tym sezonie należeć nie będzie. Dla Puszczy utrzymanie się w Ekstraklasie byłoby czymś dużym i mają na to realne szanse, albowiem potrafili ostatnio nawet zremisować na wyjeździe z Legią Warszawa. Tutaj natomiast nie spodziewam się mocno otwartego spotkania, bo nie spotkają się dwie mocne ofensywne ekipy, dlatego typuję poniżej 2.5 gola.

 

ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie

  • Wygrana ŁKS Łódź – 2.43
  • Remis – 3.33
  • Wygrana Puszcza Niepołomice – 2.77
  • Powyżej 2.5 goli – 1.91
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.74

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna ŁKS-u Łódź (kurs 2.47). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Puszcza Niepołomice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.77. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice to może liczyć na kurs 3.33. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.91, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.83.

ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy ŁKS-em Łódź, a Puszczą Niepołomice w ramach 23. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 3 marca o 12:30 na Stadionie ŁKS ŁÓDŹ im. Władysława Króla. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice przeprowadzi telewizja Canal+Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!