ŁKS Łódź – Piast Gliwice: Typy, kursy, zapowiedź | 11.11 Ekstraklasa

Jan Paździerski

10 listopada 2023

Piast Gliwice
Po kilku dniach, pełnych europejskich emocji, wracamy dziś do regularnych rozgrywek, a dokładnie do Ekstraklasy. ŁKS Łódź, w jednym ze spotkań tego dnia, zagra na swoim stadionie przeciwko Piastowi Gliwice. Gospodarze z pewnością będą chcieli wykorzystać przewagę własnego boiska, by zdobyć cenne dla nich punkty. Czy uda im się powstrzymać ekipę Piasta? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu ŁKS Łódź – Piast Gliwice.

ŁKS Łódź – Piast Gliwice: typy bukmacherskie

Do tej pory ŁKS zebrał jedynie siedem punktów, co stawia go na ostatnim miejscu w tabeli. Piast z kolei zajmuje jedenaste miejsce, gromadząc 16 punktów. Różnica między tymi drużynami jest zauważalna. Spodziewam się, że ta różnica będzie widoczna również na boisku 11 listopada. Piast prezentuje ostatnio przyzwoitą formę, czego nie można powiedzieć o ich rywalach. Ekipa gospodarzy, czyli ŁKS, w ostatnich pięciu kolejkach nie zdobył nawet jednego punktu, co jest dość wymownym faktem. Przegrali oni ostatnio ze Śląskiem 1:2 oraz Rakowem Częstochowa 2:0. Obstawiam, że w tym meczu obie drużyny strzelą bramkę,

2.03

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

ŁKS Łódź - Piast Gliwice: kursy bukmacherskie

Kursy na to spotkanie wyglądają bardzo interesująco, a aktualny na zwycięstwo gospodarzy wynosi 4.10. Piast jest stawiany więc w roli minimalnego faworyta, a przelicznik na ich wygraną to w tej chwili wynosi około 1.92. W przypadku remisu mnożnik, na jaki może liczyć gracz to 3.30.

ŁKS Łódź - Piast Gliwice: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz pomiędzy ŁKS Łódź a Piastem Gliwice, w ramach 15. kolejki polskiej Ekstraklasy odbędzie się 11 listopada o godzinie 15:00 na stadionie ŁKS Łódź w Łodzi. Spotkanie będzie można obejrzeć na kanale Canal + Sport i Canal + Sport 3. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

2.03

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy