Pobierz aplikację betfan na telefon
ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok: Typy, kursy, zapowiedź 22.09
Drugim piątkowym spotkaniem 9 kolejki polskiej piłkarskiej Ekstraklasy będzie starcie drugiej drużyny z Łodzi – ŁKS Łódź podejmie na własnym obiekcie Jagiellonię Białystok. W tym meczu według bukmacherów nie ma faworyta do wygrania i ja nie do końca zgadzam się z taką oceną, albowiem Jagiellonia zdecydowanie lepiej rozpoczęła sezon i po 8 kolejkach jest wiceliderem. Czy potwierdzą oni swoją wyższość w meczu z ŁKS-em Łódź? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok. 

ŁKS Łódź – Jagiellonia Białystok typy bukmacherskie

Jagiellonia Białystok jak do tej pory w Ekstraklasie jest rewelacją. W 7 spotkaniach zdobyła łącznie 15 punktów, dzięki czemu plasuje się na drugiej pozycji w ligowej tabeli. Drużyna z Białegostoku przegrała w tym sezonie tylko z Rakowem Częstochowa oraz ze Śląskiem Wrocław. Tak to pozostałe 5 spotkań wygrała. Co ciekawe w tych meczach nie notowali remisu. ŁKS jak do tej pory także nie notował remisu, albowiem 6 spotkań przegrał i tylko zaledwie 2 wygrał - z Koroną oraz Pogonią. Tutaj łatwo też nie będzie, choć zagrają na własnym stadionie. Jako, że ekipy jeszcze nie remisowały mam nadzieję, że i tak będzie w tym meczu, albowiem typuję na wygraną Jagielloni Białystok, która prezentuje się znacznie lepiej po bardzo dobrym kursie 2.70 w Betfan.

2.70

WYGRANA JAGIELLONI

betfan

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie drużyna ŁKS-u Łódź (kurs 2.65). Minimalnie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Jagiellonia Białystok, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.70. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok to może liczyć na kurs 3.20. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.97, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.80.

ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy ŁKS-em Łódź, a Jagiellonią Białystok w ramach 9 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 22 września o 20:30 na Stadionie ŁKS-u w Łodzi. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!