Pobierz aplikację betfan na telefon
ŁKS Łódź – Górnik Łęczna: Typy, kursy, zapowiedź 05.09
Na zakończenie dziewiątej kolejki w 1. lidze polskiej dostajemy spotkanie ekipy z szóstej i szesnastej lokaty. ŁKS Łódź podejmować będzie Górnik Łęczna. Goście nie mają dobrego okresu, a miejsce w strefie spadkowej to kwestia przegrywanych meczów jedną bramką bądź remisów. Teraz będą musieli poszukać punktów na bardzo ciężkim terenie. Czy gospodarze ulegną przyjezdnym? Kto zdobędzie komplet punktów i czy w ogóle? Zapraszam na zapowiedź ŁKS Łódź – Górnik Łęczna.   

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

1. Liga: ŁKS Łódź – Górnik Łęczna (05.09, 20:00) – zapowiedź meczu

Przegrywane mecze jedną bramką, zawsze bolą, zwłaszcza gdy można było je wygrać czy chociaż zremisować. Górnik nie gra złej piłki a mimo 16 miejsca ich bilans bramkowy to tylko 9:10. Dla porównania siedemnasta i osiemnasta ekipa w tabeli ma odpowiednio bilans: 4:12, 6:13. ŁKS z kolei wygrał ostatnie trzy spotkania na swoim boisku, co przekłada się na ich rolę faworyta w tym spotkaniu. Zajmują obecnie szóstą pozycję, a zwycięstwo w tym meczu może ich promować na pierwsze bądź drugie miejsce.

1. Liga: ŁKS Łódź - Górnik Łęczna (05.09, 20:00) - typy

Typy ŁKS Łódź - Górnik Łęczna

Ciężko typować wynik tego meczu, choć zanosi się na niewielką wygraną gospodarzy. ŁKS potrafi bardzo dobrze bronić, ale przy okazji sami mało strzelają, stąd ich bilans  10:7. Obie drużyny, więc bilanse mają bardzo niskie, a sama waga meczu może defensywnie nastawić obie ekipy. Z tej właśnie racji stawiam w tym meczu poniżej 2,5 gola.

1.78

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan

1. Liga: ŁKS Łódź - Górnik Łęczna (05.09, 20:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz ŁKS Łódź z Górnikiem Łęczną w ramach 9. kolejki 1. Ligi polskiej, odbędzie się 5 września o 20:00 na Stadionie ŁKS w Łodzi. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport Extra.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!