Litwa – Węgry: Typy, kursy, zapowiedź 17.10 | el. Euro

Adrian Krawczyk

16 października 2023

Węgry
  We wtorek w grupie G w ramach eliminacji Euro 2024 Litwa podejmie na własnym obiekcie Węgry. Oczywiście nie jest trudno wskazać, kto powinien wygrać to spotkanie, albowiem jest to reprezentacja Węgier. Są oni bardzo blisko bezpośredniego awansu na Euro i jeżeli pokonają Litwę na wyjeździe to praktycznie ten awans sobie już zapewnią. Litwini natomiast nie mają już szans na awans, więc zagrają po prostu dla punktów FIFA oraz do pokazania swoich umiejętności. Czy uda się im urwać choćby 1 punkt? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Litwa – Węgry.

Litwa – Węgry typy bukmacherskie

Reprezentacja Węgier świetnie spisuje się w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024. Mogą oni już po spotkaniu z Litwą wywalczyć awans. Po 5 rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie aż 13 punktów. Stracili je tylko w spotkaniu z Czarnogórą. W sobotę bardzo dobrze spisali się z Serbią, dzięki czemu wyprzedzili ich w tabeli i praktycznie zapewnili sobie awans - formalnie jak pokonają Litwę. Tutaj nie daję dużych szans Litwie, albowiem nie jest to wybitna reprezentacja. Węgrzy pokazali, że potrafią grać dobrze w piłkę dlatego typuję ich wygraną z handicapem -1.5 gola po kursie 1.80 w ofercie bukmachera Betfan. Spokojnie powinni rozbić oni reprezentację Litwy co najmniej różnicą dwóch goli.

1.80

WYGRANA WĘGRY

Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan

Litwa - Węgry kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Litwa - Węgry wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim oczywiście reprezentacja Węgier (kurs 1.26). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Litwa, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 11.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Litwa - Węgry to może liczyć na kurs 3.40. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.78, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.96.

Litwa - Węgry GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz reprezentacji pomiędzy Litwą, a Węgrami w ramach 8 kolejki eliminacji Mistrzostw Europy, odbędzie się 15 października o 20:45 na S. Dariaus ir S. Gireno stadionas w Kownie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Litwa - Węgry przeprowadzi Polsat Sport News.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy