Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów Siatkarek: zapowiedź turnieju na Filipinach

Liga Narodów Siatkarek już we wtorek rozpocznie zmagania w trzecim i czwartym turnieju. Polki po zmaganiach w Stanach Zjednoczonych przenoszą się na Filipiny. Tam zagrają z Japonią, Stanami Zjednoczonymi, Tajlandią oraz Belgią. Po czterech meczach Polki są na ósmym miejscu z trzema zwycięstwami na koncie.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów Siatkarek: zapowiedź turnieju

Turniej na Filipinach będzie mocno obsadzony. Pojawią się tam Japonki, które są na pierwszym miejscu z kompletem zwycięstw, w tym nad Stanami Zjednoczonymi 3:0, na tym turnieju zagrają również wspomniane siatkarki z USA oraz Tajlandia, która zajmuje miejsce tuż nad Polską. Jedyną niżej sklasyfikowaną reprezentacją niż Polki są Belgijki, które miały trudny terminarz, bo mierzyły się z Serbkami, Włoszkami i Turczynkami. Wszystkie te pojedynki przegrały 1:3. Udało im się natomiast pokonać Tajlandię 3:2. Oprócz Polski, Japonii, USA, Tajlandii i Belgii podczas turnieju na Filipinach zaprezentują się jeszcze Chiny, Kanada, i Bułgaria, ale Polska nie będzie grała z tymi zespołami.

Liga Narodów Siatkarek: mecze Polek

Polki zmagania w drugim turnieju tegorocznej Ligi Narodów rozpoczną od bardzo trudnego zadania. Rywalem będzie niepokonana do tej pory Japonia, która znajduje się na czele tabeli. Mecz zostanie rozegrany we wtorek 14 czerwca o godz. 13. Będzie to bardzo ważny sprawdzian w kontekście dalszych spotkań, ponieważ udany pojedynek z Japonkami może być dobrym bodźcem na następne dni. Kolejnym rywalem będzie Tajlandia, a pojedynek z tym zespołem odbędzie się w czwartek o 05:00. Fani reprezentacji nie będą też zadowoleni z godziny kolejnego starcia. Rywalizacja z USA odbędzie się w piątek o tej samej porze. Przystępnie będzie natomiast w sobotę, bo starcie z Belgijkami rozpocznie się o 9.

Liga Narodów Siatkarek: transmisja tv

Mecze reprezentacji Polski będą ogólnodostępna dla fanów siatkówki. Podobnie jak tydzień temu transmisja spotkań będzie dostępna na dwóch kanałach. Rywalizację Polek na Filipinach będzie można śledzić na Polsacie Sport oraz TVP Sport. Dla osób, które oglądają spotkania przez internet będzie taka możliwość w aplikacji Polsat Box Go oraz TVP Sport.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!