Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów: Liga C – typy i zapowiedź dnia – 04.06
W sobotę odbędą się dwa mecze Ligi Narodów w lidze C. Litwa podejmować będzie Luksemburg, a Turcja zagra z Wyspami Owczymi. Zapraszam na zapowiedzi i typy na wymienione spotkania.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Litwa – Luksemburg (04.06, 18:00) – zapowiedź, typy, przewidywane składy

1.91

OBIE STRZELĄ

betfan

W sobotę odbędą się mecze grupy 1 w Lidze C w Lidze Narodów. W pierwszym z nich Litwa podejmować będzie Luksemburg. Nasi sąsiedzi są w słabej formie, ale potencjał ich kadry raczej nie pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów. Zajęli ostatnie miejsce w grupie C w eliminacjach MŚ, zdobywając tylko trzy punkty. Niedawno w meczu towarzyskim przegrali z Irlandią, ale pokonali San Marino. Nie jest to jednak powód do dumy, ponieważ z jedną z najsłabszych reprezentacji na świecie, wygrali tylko 2:1. Luksemburg zajął czwarte miejsce w grupie A w eliminacjach MŚ, zdobywając aż dziewięć punktów. Jak na tak mały kraj jest to w miarę dobry wynik, a warto zaznaczyć, że Luksemburgowi udało się pokonać nawet Irlandię. W marcowych meczach towarzyskich nie poszło jednak tej reprezentacji najlepiej. Uległa bowiem Irlandii Północnej oraz Bośni i Hercegowinie. Stawiam na to, że obie drużyny strzelą gola, co miało miejsce w trzech poprzednich bezpośrednich starciach.

Przewidywane składy

Litwa

Setkus; Baravykas, Satkus, Girdvainis, L. Klimavicius, Milasius; Lasickas, Slivka, Golubickas, Novikovas; Cernych

Luksemburg

Moris; Bohnert, Chanot, Gerson, Pinto; Martins, Barreiro; S. Thill; O. Thill, Sinani; Rodrigues

Liga Narodów: Turcja - Wyspy Owcze (04.06, 20:45) - zapowiedź i typy

1.99

WYGRANA TURCJI

Z HANDICAPEM 0:2

betfan

Turcja nie ma swojego najlepszego okresu. Spadła z Ligi B w Lidze Narodów po tym jak była w grupie z Rosją, Serbią i Węgrami. Wiele osób myślało, że był to tylko wypadek przy pracy, ale kolejny zawód czekał tureckich kibiców w trakcie Euro 2020. Ich ulubieńcy przegrali wówczas wszystkie mecze grupowe i strzelili tylko jednego gola. Musieli uznać wyższość Włochów, Walii i Szwajcarii. W eliminacjach MŚ zajęli drugie miejsce w grupie G, ale w pierwszym półfinałowym meczu barażowym przegrali z Portugalią. Wyspy Owcze są jedną z najsłabszych drużyn w Europie. Zajęli przedostatnie miejsce w grupie F w eliminacjach MŚ. Uplasowali się nad Mołdawią i zdobyli cztery punkty, co można uznać za sukces patrząc na potencjał tej drużyny. W tym meczu spodziewam się pogromu, dlatego stawiam, że Turcy wygrają z handicapem 0:2.

Przewidywane składy

Turcja

Cakir; Kabak, Demiral, Soyuncu; Celik, Ozcan, Calhanoglu, R Yilmaz; Under, Akturkoglu; Unal

Wyspy Owcze

Nielsen; Joensen, Faero, Askham, Nattestad, Davidsen; Agnarsson, S Vatnhamar, Hansson, Bjartalio; Olsen
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!