Pobierz aplikację betfan na telefon
Pogoń – Brondby. Typy i zapowiedź el. Ligi Konferencji
W czwartek Pogoń Szczecin zagra kolejny mecz w eliminacjach o Ligę Konferencji. W poprzedniej rundzie Portowcy poradzili sobie z KR Reykjavik, chociaż przegrali w rewanżowym starciu. Kolejny przeciwnik jest znacznie wyższego kalibru. Czy Kamil Grosicki i spółka zdołają pokonać Brodby – jedną z najlepszych drużyn w Danii? Zapraszam na typy i zapowiedź na mecz Pogoń Szczecin – Brondby.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Konferencji: Pogoń Szczecin – Brondby (21.07, 18:30) – zapowiedź i ostatnie wyniki

Pogoń Szczecin nie miała szczęścia w losowaniu rywala drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Po pokonaniu KR Reykjavik trafiła na wyżej notowane Brondby. Wyeliminowanie duńskiego klubu przez Portowców, może być uznane za niespodziankę. Kamil Grosicki i spółka kwalifikacje do Ligi Konferencji rozpoczęli z wysokiego C. Przed własną publicznością pokonali bowiem KR Reykjavik aż 4:1. W Islandii przegrali jednak 0:1. Dobrze rozpoczęli także rozgrywki Ekstraklasy. Mimo napiętego terminarzu na początku sezonu, ograli Widzew Łódź 2:1. Brondby było rozstawione, co oznacza, że eliminacje Ligi Konferencji rozpocznie od drugiej rundy. W miniony weekend odbyła się pierwsza kolejka duńskiej Superligi. Brondby pokonało w niej Aarhus 1:0. Kim jest rywal Pogoni Szczecin w drugiej rundzie eliminacji Ligi Konferencji i czy rzeczywiście jest taki groźny? Zapoznaj się z sylwetką Brondby.

Liga Konferencji: Pogoń Szczecin – Brondby (21.07, 18:30) – bezpośrednie mecze

W całej historii odbył się tylko jeden bezpośredni mecz między Pogonią Szczecin, a Brondby. Rozegrano go w 2019 roku i był spotkaniem towarzyskim. Duński klub wygrał wówczas 3:1.

Liga Konferencji: Pogoń Szczecin - Brondby (21.07, 18:30) - typy

1.94

OBIE STRZELĄ

betfan

Brondby będzie bardzo trudnym rywalem dla Pogoni Szczecin. Portowcy grają u siebie dobrze i trzeba liczyć na to, że wypracują sobie zaliczkę. Spodziewam się zatem w Szczecinie bramkowego starcia. Brondby z pewnością nie pozostanie bierne na poczynania gospodarzy, dlatego stawiam na BTS. Taki typ sprawdził się w jedynym bezpośrednim starciu między Pogonią Szczecin, a duńskim klubem, kiedy to padł wynik 3:1.

Liga Konferencji: Pogoń Szczecin - Brondby (21.07, 18:30) - przewidywane składy

Pogoń Szczecin

Stipica - Bartkowski, Zech, Malec, Mata -  Dąbrowski - Fornalczyk, Drygas, Kowalczyk, Grosicki, Zahovic

Brondby

Hermansen - Sebulonsen, Tshiembe, Rosted, Riveros - Slimane, Radosevic, Cappis - Slimane - Kvistgaarden, Hedlund

Liga Konferencji: Pogoń Szczecin - Brondby (21.07, 18:30) - transmisja. Gdzie oglądać?

Mecz Pogoni Szczecin z Brondby w ramach drugiej rundy eliminacji Ligi Konferencji, odbędzie się w czwartek 21 lipca o 18:30 na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na TVP Sport. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!