Liechtenstein – Luksemburg: Typy, kursy, zapowiedź | 19.11 el. EURO 2024

Jan Paździerski

19 listopada 2023

Luksemburg

Ostatnie spotkania eliminacji do EURO 2024 przed nami, a dzięki nim poznamy kolejne zakwalifikowane reprezentacje na EURO 2024. Liechtenstein, w jednym z aż dziewięciu spotkań tego dnia, zmierzą się na swoim boisku przeciwko Luksemburgowi. Gospodarze ani goście, nie mają już szansy na awans do dalszej fazy, więc będzie to ich ostatnie spotkanie w tym turnieju. Czy goście staną na wysokości zadania i wygrają? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Liechtenstein – Luksemburg.

Liechtenstein – Luksemburg: Typy bukmacherskie

Liechtenstein podejmie Luksemburg na Rheinpark Stadion w niedzielę w ostatniej rundzie kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2024. Gospodarze prawdopodobnie zgodnie z oczekiwaniami przeszli katastrofalną kampanię kwalifikacyjną, kontynuując swój nędzny początek życia pod wodzą menedżera Konrada Funfstucka. W ostatnim meczu zostali pokonani 2:0 przez liderów grupy Portugalię i mieli wielkie szczęście, że nie przegrali ze znacznie większym marginesem z A Seleção das Quinas.


W międzyczasie Luksemburg miał mieszane wyniki w europejskich kwalifikacjach, a ich jedyną drogą do turnieju finałowego w przyszłym roku są playoffy. W swoim ostatnim meczu pokonali Bośnię i Hercegowinę 4:1 i mieli już trzy gole przewagi, zanim ich przeciwnicy zdobyli późnego gola pocieszenia. Obstawiam, że obie drużyny strzelą.

2.51

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ GOLA

betfan

Liechtenstein - Luksemburg: Kursy bukmacherskie

Wyraźnym faworytem tego zestawienia będzie reprezentacja Luksemburgu, na którą obecny kurs wynosi 1.20. Nieco niżej eksperci widzą możliwości ich rywali, czyli Liechtensteinu, co przekłada się na przelicznik 13.50. Remis to szansa na mnożnik w okolicy 6.10.

Liechtenstein - Luksemburg: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Liechtensteinem a Luksemburgiem, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 19 listopada o 20:45 na Rheinpark Stadion. Mecz nie będzie emitowany przez żadną polską stację telewizyjną.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy