Liechtenstein – Bośnia: Typy, kursy, zapowiedź | 13.10 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

12 października 2023

Bośnia i Hercegowina Dzeko

Jesteśmy w tym tygodniu już po jednym dniu eliminacji do EIRO 2024. Przed nami jeszcze sporo emocji, przez kolejne dni. Między innymi Liechtenstein, w jednym z aż siedmiu meczów rozgrywanych dzisiaj, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Bośni i Hercegowinie. Niestety, ale gospodarze są o co najmniej jeden poziomi jakości niżej, od swoich rywali w grupie J, co przekłada się na ich zerową zdobycz. Czy dziś będą w stanie jakkolwiek zaskoczyć? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina.

Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina: Typy bukmacherskie

Nikt nie oczekiwał po Liechtensteinie tego, że będą jakimkolwiek zagrożeniem dla pozostałych zespołów grupy J. Aktualnie po sześciu spotkaniach zajmują ostatnie miejsce, bez zdobytych punktów. Co więcej stracili na ten moment aż 19 goli, a trafić udało im się tylko raz. Dziś po raz drugi zetkną się z Bośnią Hercegowiną, którzy wciąż mają nadzieje na walkę o udział w imprezie głównej EURO 2024. W obecnej sytuacji mają tylko sześć punktów, podczas gdy druga Słowacja, czy trzci Luksemburg, mają odpowiednio 13 i 10 punktów.

 

 

Poprzedni mecz tych ekip, miał miejsce na ostatnim zgrupowaniu. Samo widowisko rozpoczęło się od dwóch szybkich goli Bośniaków, a do przerwy raz odpowiedział Liechetestein. Sam wynik na końcowy gwizdek nie uległ zmianie. Dziś także sporym faworytem jest drużyna gości, ale moim zdaniem nie zdobędą więcej niż trzech goli.

1.60

BOŚNIA STRZELI

PONIŻEJ 3.5 GOLA

betfan

Liechtenstein - Bośnia i Hercegowina: Kursy bukmacherskie

Bukmacherzy zdecydowanego faworyta widza po stronie gości, czyli Bośni i Hercegowiny, a kurs jaki może znaleźć na ich wygraną to 1.08. Liechtenstein jest więc sporym underodgiem, a w przypadku ich wygranej można liczyć na mnożnik 27.50. w sytuacji gdy dojdzie do podziału punktów przelicznik to 10.50.

Liechtenstein - Bośnia i Hercegowina: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Liechtenstein a Bośnią i Hercegowiną, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 13 października o 20:45 na stadionie Rheinpark Stadium w Vaduz . Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy