Pobierz aplikację betfan na telefon
Legia Warszawa – Pogoń Szczecin: Typy, kursy, zakłady 02.03 | Ekstraklasa
W 23. kolejce polskiej Ekstraklasy czekają nas 2 hitowe starcia, a jednym z nich będzie mecz, w którym Legia Warszawa podejmie na własnym obiekcie Pogoń Szczecin. Drużyna Portowców świetnie weszła w drugą część sezonu, natomiast Legia ma swoje kłopoty. Kto okaże się lepszy w tym starciu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Legia Warszawa – Pogoń Szczecin.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Legia Warszawa – Pogoń Szczecin?
  2. Zapowiedź meczu Legia Warszawa – Pogoń Szczecin
  3. Jakie są kursy na mecz Legia Warszawa – Pogoń Szczecin?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Legia Warszawa – Pogoń Szczecin?

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin typy bukmacherskie

1.64

BTTS – OBIE STRZELĄ

betfan

Legię Warszawa i Pogoń dzielą zaledwie 2 punkty w ligowej tabeli. To spotkanie będzie o tyle ważne, że obie ekipy walczą o miejsce w europejskich pucharach. Niewątpliwie Legia mierzy jeszcze w mistrzostwo, jednak to oddala się coraz dalej, albowiem druga część sezonu nie jest najlepsza w wykonaniu Wojskowych. Legia musi w końcu wejść na odpowiednie tory, albowiem 3 strata punktów z rzędu w Ekstraklasie nie wchodzi w grę. Pogoń jednak bardzo dobrze prezentuje się w drugiej części sezonu i wydaje mi się, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie, dlatego typuję, że obie drużyny strzelą gola po kursie 1.64.

 

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin kursy bukmacherskie

  • Wygrana Legia Warszawa – 2.06
  • Remis – 3.55
  • Wygrana Pogoń Szczecin – 3.35
  • Powyżej 2.5 goli – 1.74
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.64

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Legia Warszawa - Pogoń Szczecin wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Legii Warszawa (kurs 2.06). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Pogoń Szczecin, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.35. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Legia Warszawa - Pogoń Szczecin to może liczyć na kurs 3.55. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.74, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.02.

Legia Warszawa - Pogoń Szczecin GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Legią Warszawa, a Pogonią Szczecin w ramach 23. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 2 marca o 20:00 na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Legia Warszawa - Pogoń Szczecin przeprowadzi telewizja Canal+Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!