Legia II – Ruch Chorzów: Typy, kursy, zapowiedź 27.09 Puchar Polski

Jan Paździerski

27 września 2023

Ruch Chorzów
Przed nami zmagania kolejnej rundy Pucharu Polski. Już w najbliższą środę, czekają nas emocje związane z 1/32 finału. W jednym z kilku spotkań tego dnia, drugi zespół Legii Warszawa podejmie na własnym terenie ekipę Ruchu Chorzów. Legia II nie przegrała od ostatnich 6 meczy ligowych, więc są w dobrej formie przed tym meczem. Ruch będzie jednak w tym meczu faworytem, gdyż gra 2 klasy rozgrywkowe wyżej. Czy gospodarze zdołają powstrzymać zespół z Chorzowa? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Legia II – Ruch Chorzów.

Legia II – Ruch Chorzów: typy bukmacherskie

Mecz I rundy Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Legia II Warszawa – Ruch Chorzów w Legia Training Center zaplanowano na środę. Zmierzą się ze sobą dwie ekipy, które na co dzień występują na różnych szczeblach rozgrywkowych. Drugi zespół Legii, swoje mecze rozgrywa swoje mecze na poziomie 3 ligi. Ekipa gości natomiast, gra w najwyższej klasie rozgrywkowej w kraju, czyli Ekstraklasie. Ekipa gości nie jest ostatnio w najwyższej formie, więc zapowiada się ciekawe starcie.
Zespół z Chorzowa w swoich ostatnich 5 meczach przegrał aż 3 razy, a 2 razy zremisował. Nie są to najlepsze wyniki beniaminka, który w tym roku awansował do Ekstraklasy. Gospodarze natomiast nie przegrali od 6 meczy, a w 5 ostatnich starciach ligowych zdobyli aż 9 punktów. Obstawiam jednak, że ze względu na różnice klas obu zespołów, zespół z Chorzowa wygra.

1.35

RUCH CHORZÓW

WYGRA MECZ

betfan

Legia II - Ruch Chorzów: kursy bukmacherskie

Patrząc na kursy 1X2 tego spotkania, ekipa Ruchu jest w tym meczu wyraźnym faworytem. Zwycięstwo Legii II, która gra u siebie zostało wycenione na poziomie 9.00, natomiast zwycięstwo Ruchu na 1.35. Współczynnik na remis w tym spotkaniu wynosi 5.00.

Legia II - Ruch Chorzów: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz pomiędzy zespołami Legia II - Ruch Chorzów, w ramach 1/32 finału Pucharu Polski, odbędzie się 27 września o godzinie 15:00 na Legia Training Center. Spotkanie nie będzie transmitowane na żadnej polskiej stacji telewizyjnej.

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy