Pobierz aplikację betfan na telefon
Lech Poznań – Piast Gliwice: Typy, kursy, zapowiedź | 10.12 Ekstraklasa
Po sobotnich emocjach z polską Ekstraklasą czekają nas kolejne w niedzielę. Pierwszy mecz rozpocznie się już o godzinie 12:30. Lech Poznań zagra u siebie z Piastem Gliwice. Lech będzie znał wynik meczu Śląska Wrocław w tej kolejce, który po siedemnastu spotkaniach jest liderem i ma 5 punktów przewagi nad „Kolejorzem”. Zapraszamy na zapowiedź meczu i typy Lech Poznań – Piast Gliwice.
 • Z artykułu dowiesz się:
 1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Lech Poznań – Piast Gliwice?
 2. Zapowiedź meczu Lech Poznań – Piast Gliwice
 3. Jakie są kursy na mecz Lech Poznań – Piast Gliwice?
 4. Gdzie obejrzeć mecz Lech Poznań – Piast Gliwice?

Lech Poznań – Piast Gliwice: typy bukmacherskie

1.72

PONIŻEJ 2,5 GOLA

betfan13:12 09.12.2023

  Lech Poznań po zawstydzającej porażce u siebie Widzewem Łódź, wygrał z Koroną Kielce w „świątecznej” atmosferze, a następnie przeszedł do kolejnej rundy Pucharu Polski. Styl gry drużyny Johna van den Broma nie zachwyca, a sam Holender nie może być pewny swojej posady w Poznaniu. Do Poznania przyjedzie Piast Gliwice, który jest prawdziwym mistrzem w remisowaniu. Piast z szesnastu rozegranych spotkań zremisował aż 12. Jest to ewenement na skalę Europy.

Lech Poznań - Piast Gliwice: kursy bukmacherskie

 • Wygrana Lecha Poznań - 1.98
 • Remis - 3.45
 • Wygrana Piasta Gliwice - 3.65
 • Powyżej 2.5 goli - 2.04
 • Obie drużyny strzelą gola - 1.86
Bukmacherzy, oceniając szanse obu drużyn, przedstawiają interesujące kursy bukmacherskie na to starcie. Lech Poznań uchodzi za nieco silniejszego faworyta, z kursem na wygraną wynoszącym 1.98. Natomiast Piast Gliwice, choć uznawany za drużynę mniej typowaną, prezentuje się atrakcyjnie z kursem 3.65. Remisowy wynik meczu Lech Poznań - Piast Gliwice został wyceniony na 3.45. Kursy bukmacherskie na ilość bramek również przyciągają uwagę - powyżej 2.5 goli to kurs 2.04, poniżej 2.5 goli to kurs 1.72, a obie drużyny strzelą gola to 1.86.

Lech Poznań - Piast Gliwice: GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Niedzielny mecz pomiędzy Lechem Poznań, a Piastem Gliwice w ramach 18. kolejki PKO BP Ekstraklasy, odbędzie się 10 grudnia o 12:30 na ENEA Stadion w Poznaniu. Spotkanie Lech Poznań - Piast Gliwice będzie można obejrzeć na żywo w na kanale telewizyjnym Canal+ Sport oraz na Canal+ Online.
 • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!