Pobierz aplikację betfan na telefon
Lech Poznań – Cracovia: Typy, kursy, zapowiedź 06.05. Ekstraklasa

Kolejorz walczył długo i dzielnie w Europie, ale teraz przyjdzie mu się zmierzyć z ligową rzeczywistością oraz z tym, że musi spiąć się na ostatnie mecze. Te nie są w ich wykonaniu najlepsze i może to wykorzystać Cracovia, która akurat teraz ma całkiem obiecujący moment sezonu. Czy gospodarzom uda się zatrzymać i pokonać rozpędzoną Cracovię? Przypomnijmy, że od ostatniego zwycięstwa Lecha w lidze minął już prawie miesiąc. Zapraszam na  zapowiedź i typy bukmacherskie do meczu Lech Poznań – Cracovia. 

Lech Poznań – Cracovia – zapowiedź meczu

Na 17 meczów przy Bułgarskiej gościom tylko 3 razy udało się tu odnieść zwycięstwo. 3 razy padł również remis, a 11 razy wygrywał Lech i to oni są zawsze zdecydowanym faworytem na stadionie w Poznaniu.

Cracovia jest w środku tabeli z dorobkiem 42 punktów. Pasy muszą postarać się, by słaby w meczach domowych Lech, ponownie przegrał. Kolejorz przegrał już 6 z 15 meczów domowych.

Jesienią było w Krakowie bezbramkowe zero do zera. Poprzedni mecz tych zespołów również zakończył się remisem. W meczu przyjaźni kibiców obu klubów remis nie zadowoli żadnego z nich.

 

Lech Poznań - Cracovia - Typy

Ostatnia prosta sezonu ligowego daje się we znaki każdemu. Lech długo walczył w Lidze Konferencji i pojawiły się kontuzję u kilku kluczowych graczy. Jednak Kolejorz jest świadom tego, że sezon bez podium będzie dużo mniej spektakularny niż gdy zajmą trzecie miejsce. Stawiam na gospodarzy mimo coraz lepszej formy Pasów.

1.66

LECH WYGRA

betfan

 

Lech Poznań - Cracovia - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Sobotni mecz Ekstraklasy między Lechem Poznań, a Cracovia odbędzie się 6. maja na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!