Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 9. kolejkę Rogue – G2

LEC rozegra dziś dziewiątą kolejkę i tym samym zamknie pierwszą rundę wiosennego splitu. Hitem dzisiejszego dnia będzie pojedynek Rogue z G2 Esports. Ten mecz zostanie rozegrany jako ostatni o godzinie 21 i zwieńczy dzisiejsze zmagania. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji:

Sobota, 05.02
17:00 SK Gaming – Misfits (Polsat Games, Twitch)
18:00 Team BDS – MAD Lions (Polsat Games, Twitch)
19:00 Vitality – Astralis (Polsat Games, Twitch)
20:00Fnatic – Excel Esports (Polsat Games, Twitch)
21:00 Rogue – G2 Esports (Polsat Games, Twitch)

LEC: SK Gaming – Misfits

Misfits zmierzy się z SK Gaming. Misfits wydaje się, być lepszą drużyna i pokazują to w ostatnich meczach. Wczoraj przegrali z Vitality, ale poprzedni tydzień pokazał, że nie przypadkowo są obecnie w miejscu gwarantującym udział w play-off, bo pokonali np. Mad Lions. Dziś czeka ich trudne wyzwanie, ale z drużynami pokroju SK muszą zdobywać punkty. Na razie ich bilans to 4 wygrane i tyle samo porażek. SK Gaming dwa spotkania wygrało i sześć przegrało. Mogą poprawić ten bilans na dodatni.

Proponowany typ: zwycięstwo Misfits kurs 1.50 w ofercie BETFAN

LEC: Fnatic – Excel Esports

Fnatic zmierzy się dziś z Excel i jest oczywiście zdecydowanym faworytem w tym pojedynku. Upset – strzelec Fnatic znajduje się aktualnie w bardzo dobrej formie i jest uważany za najlepszego strzelca ligi, dziś będzie miał okazję to potwierdzić, Excel niestety nie spisuje się w tym sezonie zbyt dobrze, grają bardzo nierówno. Mają wprawdzie na koncie 3 zwycięstwa, ale to z drużynami, które znajdują się za nimi w ligowej tabeli. Walka o play-off z ich perspektywy będzie bardzo trudna. Fnatic, jeżeli nawet nie zdoła dziś wygrać, chociaż wydaje się to mało prawdopodobne, to nie zmieni swojej pozycji w lidze na niższą, ponieważ mają przewagę dwóch punktów na czwartym Vitality. Jednak w przypadku wygranej i przy porażce G2, awansują na drugą pozycję.

Proponowany typ: zwycięstwo Fnatic 1.26 w ofercie BETFAN 

LEC: Rogue – G2 Esports

Ten pojedynek to absolutny hit dzisiejszego dnia. Niepokonany do tej pory lider Rogue zmierzy się z wiceliderem, czyli G2. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie, oba zespoły prezentują ładną grę, co potwierdzają ich miejsca w tabeli. Rogue gra kapitalnie i aktualnie mają bilans 8:0, są jedyną drużyną bez porażki. Jankos świętował wczoraj 300. wygraną w LEC, jest to znakomity wynik. Jest też druga strona medalu, może on dziś dopisać na swoje konto 100. przegraną w tym samym turnieju. Aktualnie jest mało drużyn, które mogą się z mierzyć z ekipą Malaranga, ale G2 wydaje się, że jest jedną z tych, która może urwać punkty liderom i utrzeć im nosa, dlatego ryzykuję typ w stronę Samurajów.

Proponowany typ: zwycięstwo G2 kurs 2.31 w ofercie BETFAN 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!