Lechia Gdańsk – GKS Tychy: Typy, kursy, zakłady 04.05

Adrian Krawczyk

04 maja 2024

Lechia

W hitowym sobotnim starciu Fortuna 1 Liga Lechia Gdańsk zmierzy się na własnym obiekcie z GKS-em Tychy. Z pewnością spotkanie to może mieć duży wpływ na to, która drużyna awansuje do Ekstraklasy. Najbliżej jest tego Lechia, która jeżeli dzisiaj wygra zapewni sobie powrót do Ekstraklasy. Czy będą w stanie to osiągnąć? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Lechia Gdańsk – GKS Tychy.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Lechia Gdańsk – GKS Tychy?
  2. Zapowiedź meczu Lechia Gdańsk – GKS Tychy
  3. Jakie są kursy na mecz Lechia Gdańsk – GKS Tychy?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Lechia Gdańsk – GKS Tychy?

Lechia Gdańsk – GKS Tychy typy bukmacherskie

1.76

LECHIA WYGRA

betfan

Lechia Gdańsk jest bardzo bliska powrotu do polskiej Ekstraklasy. Już w pierwszym sezonie Fortuna 1 Liga spisują się świetnie i jeżeli w dzisiejszym spotkaniu ograją trzeci w tabeli GKS Tychy to zapewnią sobie bezpośredni awans. Niewątpliwie Lechia może mówić o bardzo udanym sezonie dla nich, albowiem po kłopotach z początku sezonu szybko się odbili i pewnie zmierzają po powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Tychy to też mocna ekipa, ale wydaje mi się, że Lechia właśnie dziś przypieczętuje awans do Ekstraklasy, dlatego stawiam na ich wygraną.

 

Lechia Gdańsk - GKS Tychy kursy bukmacherskie

  • Wygrana Lechia Gdańsk – 1.76
  • Remis – 3.65
  • Wygrana GKS-u Tychy – 4.25
  • Powyżej 2.5 goli – 1.80
  • Obie drużyny strzelą gola – 1.87

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Lechia Gdańsk - GKS Tychy wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Lechii Gdańsk (kurs 1.76). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - GKS Tychy, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.65. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Lechia Gdańsk - GKS Tychy to może liczyć na kurs 3.80. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.80, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 1.90.

Lechia Gdańsk - GKS Tychy GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Lechią Gdańsk, a GKS-em Tychy w ramach 31. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 4. maja o 17:30 na Polsat Plus Arena w Gdańsku. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Lechia Gdańsk - GKS Tychy przeprowadzi telewizja Polsat Sport 1.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy