Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 10. kolejkę MAD Lions – G2 11.02

LEC rozpoczyna rundę rewanżową. Dziś zostaną rozegrane mecze w ramach 10. kolejki. Zmagania rozpoczną się meczem Rogue z Astralis, a zakończą hitowym pojedynkiem MAD Lions z G2. Większość dzisiejszych pojedynków zapowiada się na jednostronne i z góry możemy wskazać faworyta, ale być może trafią się jakieś niespodzianki.

Terminarz i plan transmisji: 

18:00 Rogue – Astralis (Polsat Games, Twitch)
19:00 Vitality – Excel Esports (Polsat Games, Twitch)
20:00 Team BDS – Misfits (Polsat Games, Twitch)
21:00 SK Gaming – Fnatic (Polsat Games, Twitch)
22:00 MAD Lions – G2 Esports (Polsat Games, Twitch)

LEC: Vitality – Excel Esports

Vitality po bardzo słabym początku wiosennego splitu obecnie jest na właściwych torach.  Ich gra z meczu na meczu wygląda coraz lepiej i przyjemnie się to ogląda. Pszczółki mają bilans 5:4 i aktualnie zajmują czwartą lokatę, ale po weekendzie przy dwóch wygranych mogą wskoczyć drugie lub trzecie miejsce, ponieważ jutro zmierzą się z Fnatic, które jest przed nimi. Ostatnio lepsza była drużyna Excel, ale to jednak ekipa Perkza jest tutaj zdecydowanym faworytem.

Proponowany typ: zwycięstwo Vitality kurs 1.36 w ofercie BETFAN 

LEC: Team BDS – Misfits

BDS jak na beniaminka i nową organizację grają dość ciekawie i stawiają się praktycznie każdemu rywalowi, nie dostają stompów, co może cieszyć. Misfits natomiast zadziwia wszystkich w tym sezonie i będą walczyli o awans do play-off, bo na pewno ich na to stać. Jeżeli będą chcieli walczyć o punkty i awans na mistrzostwa świata, to z drużynami takimi jak BDS, nie mogą tracić punktów. Wydaje się, że będą dziś w pełni skupieni i wygrają.

Proponowany typ: zwycięstwo Misfits kurs 1.52 w ofercie BETFAN

LEC: MAD Lions – G2 Esports

MAD Lions w hitowym dzisiejszym starciu zmierzy się z G2. Ekipa Jankosa już raz wygrała w tym sezonie na Madryckie Lwy po bardzo ciężkim meczu, czeka ich bardzo ciężka przeprawa, jeżeli dziś przegrają, spadną z drugiego miejsca. Tabela jest bardzo spłaszczona i mecze w ten weekend ją nieco wyklarują. Różnica między drugim miejscem a szóstym jest tylko jeden punkt różnicy. Mimo wszystko przeczuwam, że dziś to G2 będzie górą.

Proponowany typ: zwycięstwo G2 1.93 w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!