Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź i typy na 5. kolejkę. Vitality – G2
 
 

LEC nabiera tempa i przed nami już 5. kolejka tego splitu. Wczorajsze mecze z powodu problemów technicznych zakończyły się dość późno. Największą niespodzianką 4. kolejki była porażka G2 z Team BDS. Dzisiaj czekają nas ciekawe starcia i nie powinno zabraknąć emocji.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i plan transmisji: Sobota, 25.06:
17:00 SK Gaming – Misfits (Polsat Games, Twitch)
18:00 MAD Lions – Excel Esports (Polsat Games, Twitch)
19:00 Rogue – Astralis (Polsat Games, Twitch)
20:00 Team BDS – Fnatic (Polsat Games, Twitch)
21:00 Vitality – G2 Esports  (Polsat Games, Twitch)

LEC: Vitality – G2 Esports

 

1.48

WYGRANA G2

 

betfan

 

Vitality, które było główny prowokatorem wczorajszych problemów technicznych stanie dziś naprzeciwko G2, które mimo wczorajszej niespodziewanej porażki wciąż zajmuje 1 miejsce w lidze. Ich ewentualne dzisiejsze zwycięstwo pozwoli uciec nieco rywalom, ponieważ ich bezpośredni rywale grają dziś przeciwko sobie. Ekipa Luki Perkovicia wygląda tak samo, jak w poprzednim splicie, czyli miernie. Samuraje wczoraj zagrali bardzo słaby mecz, ale to doda im tylko bodźca do poprawiania się. Dlatego uważam, że to drużyna G2 odniesie swoje czwarte zwycięstwo w piątym pojedynku. Vitality ma na koncie 2 zwycięstwa i tyle samo porażek.

LEC: MAD Lions – Excel Esports

2.12

WYGRANA EXCEL

 

betfan

 

Ten mecz pokaże nam, w jakiej tak formie są obie drużyny. Excel w porównaniu do ostatniego splitu zrobiło ogromny progres i wygląda zdecydowanie lepiej niż wiosną. Grają bardzo dobrze, przejmują obiekty i walczą z najlepszymi. Dziś na ich drodze staną wczorajsi pogromcy Fnatic– Mad Lions. Będzie to wyrównany pojedynek, ale aktualna gra XL pokazuje, że trzeba się ich bać i można na nich stawiać, a kurs jest bardzo ciekawy i wart zagrania.

LEC: SK Gaming – Misfits

1.96

WYGRANA SK

 

betfan

 

SK Gaming zmierzy się dziś z Misfits. Króliczki bardzo zawodzą względem tego, co prezentowali jeszcze kilka miesięcy temu. Grają fatalnie, są cieniem samych siebie z ostatnich tygodni i poprzedniego splitu, w którym dostali się do fazy play-off i pokazywali tam pazur. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w lidze i nie zanosi się na to, żeby szybko miało się to zmienić. Dziś są według ekspertów faworytem spotkania, ale SK wyglądało w swoich meczach nieco lepiej i mają ciekawsze rozwiązania w swoich działaniach. Zapowiada się ciekawe starcie, w którym większe szanse na zwycięstwo upatruję w SK.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!