Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: zapowiedź 6. kolejki Rogue – Fnatic

Zaczynamy trzeci tydzień z Europejską Ligą Lola. Piątkowe starcia LEC zapowiadają się emocjonująco. Hitem będzie pojedynek niepokonanych do tej pory drużyn Rogue i Fnatic. Ciekawe starcie rozegra też Misfits z G2. Pozostałe pojedynki również będzie oglądało się bardzo przyjemnie, bo poziom rywali będzie zbliżony.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Terminarz i transmisje 6. kolejki:

Piątek, 28.01.2022

18:00 Team BDS – Astralis (Twitch)

19:00 MAD Lions – Excel Esports (Twitch)

20:00 Vitality – SK Gaming (Twitch)

21:00 Rogue – Fnatic (Twitch)

22:00 Misfits – G2 Esports (Twitch)

LEC: Team BDS – Astralis

Team BDS zmierzy się Astralis, które jest jeszcze bez zwycięstwa w aktualnym splicie. BDS pokonało Excel Esports i z jedną wygraną, jest wyżej w tabeli i grają nieco lepiej niż Astralis. Drużynie Cinkrofa brakuje jeszcze zgrania w najważniejszych momentach, ale powoli zaczynają zagrażać swoim rywalom i myślę, że jutro dopiszą kolejne zwycięstwo na swoje konto. Team BDS, jeśli wygra to spotkanie, będzie mogło włączyć się jeszcze w walkę o czołowe miejsca.

Proponowany typ: zwycięstwo BDS kurs 1.83 w ofercie BETFAN

LEC: Rogue – Fnatic

Pojedynek Rogue z Fnatic to zdecydowanie najlepsze zestawienie piątkowego wieczoru. Obie drużyny do dziś są niepokonane, ale tylko jedna z nich zachowa ten status przed kolejnymi spotkaniami. Ten mecz powinien obfitować w sporo zwrotów akcji i ciekawych zagrań. Malarang będzie chciał udowodnić, że transfer z ekipy mistrzów świata, nie był błędem i pokaże, na co go stać. Fnatic jest mimo wszystko faworytem w tym pojedynku, ale nie można skreślać Rogue, ponieważ mogą zaskoczyć.

Proponowany typ: zwycięstwo Fnatic kurs 1.68 w ofercie BETFAN

LEC: Misfits – G2 Esports

Na zakończenie 6. kolejki Misfits zmierzy się z legendarnym G2. To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Na ten moment obie drużyny mają taki sam bilans – 3:2, ale porażkach tych drużyn były ze zdecydowanym europejskim topem. Wieczorem będziemy obserwować poczynania drużyny Jankosa, która powoli odnajduje się w nowym zestawieniu. Wielu skreślało Flakkeda, a radzi sobie, póki co nie najgorzej. W tym roku będzie trudno zakwalifikować się do TOP4 i wywalczyć awans na Mistrzostwa Świata. G2, jeśli chce a te zawody pojechać, to musi jutro wygrać.

Proponowany typ: zwycięstwo G2, kurs 1.63 w ofercie BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!