Pobierz aplikację betfan na telefon
LEC: MAD Lions – Fnatic, typy, kursy, zapowiedź (04.09)
LEC rozegra dziś mecz półfinałowy w drabince przegranych. MAD Lions zagra z Fnatic. Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się z Rogue w finale tej rundy. Na zwycięzcę tej części w wielkim finale czeka niepokonane G2. Samuraje czekają już na swojego rywala, po szybkich stompach i ostatecznym wyniku 3:0, którym pokonali Łotrzyki. 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

LEC: MAD Lions – Fnatic (04.09. godz. 17:00) – zapowiedź 

Mad Lions ulegli w półfinale górniej drabinki, po zaciekłej pięciomapowej batalii Rogue. Mecz był bardzo wyrównany i stał na wysokim poziomie. Dobrze dobierane picki oraz chłodna głowa pozwoliła Łotrzykom wygrać tamto starcie. Fnatic natomiast dokonało Reverse Sweapu na Excel. Przegrywając już 0:2 w mapach, zdołali wygrać 3:2 i to oni są dalej w grze o tytuł. Pomarańczowi wyglądają nieco słabiej niż Madryckie Lwy. Ich gra pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Dwa ostatnie bezpośrednie pojedynki były bezapelacyjnie na konto MAD Lions i to oni powinni stanąć naprzeciwko Rogue w kolejnej rundzie. Mecz może dostarczyć nam pełną pulę pięciu map.

LEC: MAD Lions – Fnatic (04.09. godz. 17:00) – typ

1.80

WYGRANA MAD LIONS

betfan

MAD Lions w letnim splicie prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na wiosnę. Zajęli wysokie miejsce w fazie grupowej i weszli do play-off. Teraz staną przed szansą awansu do finału drabinki przegranych i mogą mieć okazję do rewanżu na Rogue, z którym przegrali w górniej części. Tamten mecz był niezwykle wyrównany i detale zdecydowały o porażce Madryckich Lwów. Fnatic w fazie zasadniczej dwukrotnie musiało uznać wyższość rywali i teraz uważam, że może być podobnie.

LEC: MAD Lions – Fnatic (04.09. godz. 17:00) – transmisja 

Mecze letniego splitu transmitowane są w telewizji na kanale Polsat Games. Można te spotkanie zobaczyć również na kanale YouTube pod tą samą nazwą. Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 17.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!