Pobierz aplikację betfan na telefon
Lazio – Midtjylland: Typy, kursy, zapowiedź | 27.10 Liga Europy

Każda z drużyn z grupy F zgromadziła 5 punktów. Niezwykle wyrównana grupa, rzadko spotykane zjawisko, dlatego koniecznie trzeba w czwartek zarezerwować sobie troszkę czasu, by obejrzeć jedno z dwóch, ostatnich już kolejek fazy grupowej. Tym bardziej warto oglądać to spotkanie na żywo, bo pierwszy mecz tych zespołów zakończył się wielkim zwycięstwem 5:1 gości z Midtjylland. Gospodarze chętnie zrewanżują się za to co się stało, gdyż są obecnie w wybornej dyspozycji. Zapraszam na zapowiedz oraz typy na to spotkanie! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Europy: Lazio – Midtjylland (27.10, 18:45) – zapowiedź meczu

Tak naprawdę dostaliśmy potwierdzenie po tych 4 kolejkach, że w tej grupie, każdy może wygrać z absolutnie każdym. Zarówno Lazio jak i Midtjylland swoje ostatnie dwa mecze fazy grupowej zremisowali. Ewentualny zwycięzca, będzie jedną nogą od wyjścia z grupy Ligi Europy. W składzie gospodarzy, ponownie nie zobaczymy na boisku Ciro Immobile. Jego nieobecność, na szczęście dla Lazio, nie była odczuwalna. Rzymianie pewnie pokonali na wyjeździe Atalantę Bergamo 2:0. Świetna jest ta maszynka Maurizio Sarriego. Sarii, jak przegrywał w tym sezonie z kimś mecz, to tylko z Napoli oraz właśnie Duńczykami. Z kolei goście nie przegrali już od 10 spotkań. Lazio ma wszystko w swoich rękach i nogach, by zakończyć passę Midtjylland. Raczej spodziewałbym się uważnego meczu z obu stron niż od pierwszych minut otwarte ataki z obu strony. Ciekawostką jest fakt, że to Rzymianie stracili po 4 seriach gier już 9 bramek, a to najwięcej spośród wszystkich 4 zespołów. Na taki stan rzeczy, mocno wpłyną Midtjylland, który sam wbił 5 z 9 goli straconych przez Lazio.

 

Liga Europy: Lazio - Midtjylland (27.10, 18:45) - typ

Myślę, że oba zespoły chcą wygrać, a remis średnio, by ich urządzał. Być może goście wzięliby punkcik w ciemno. Dlatego postawię na remis - gdzie dwóch bije się o wygraną, tam często kończy się remisem. 

4.45

REMIS

betfan

Liga Europy: Lazio - Midtjylland (27.10, 18:45) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz Ligi Europy w ramach 5. kolejki pomiędzy Lazio Rzym, a Midtjylland odbędzie się 27 października o 18:45 na Stadio Olimpico w Rzymie. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!