Pobierz aplikację betfan na telefon
KSW 65: typy na galę Chalidow- Soldić

Ostatnia gala KSW w 2021 roku zapowiada się na największą w historii polskiej organizacji. Odbędzie się ona już 18 grudnia w Gliwicach. Zapowiedź gali można znaleźć na naszej stronie, a w tym artykule przygotowaliśmy najciekawsze typy na KSW 65 Chalidow- Soldić.

Zobacz także >>Zapowiedź KSW 65<<

Typy KSW 65: Mamed Chalidow- Roberto Soldić

Jeśli kurs na Mameda Chalidowa w walce w KSW wynosi 2.75 to nie ważne z kim by walczył jest to okazja. Tym bardziej, że Chalidow jest w posiadaniu pasa KSW swojej kategorii i nie chciałby go stracić w walce po raz kolejny w swojej karierze. Polski Czeczen stanie jednak przed jednym z największych wyzwań w swojej dotychczasowej karierze. Do Roberto Soldicia już nie raz dobijały się władze UFC. Chorwat przed opuszczeniem KSW chciałby najpierw zostać podwójnym mistrzem polskiej federacji. Dotychczas udało się to tylko i wyłącznie Mateuszowi Gamrotowi. Popularny „Robocop” walczył już w tym roku. Pokonał w kwietniu Patrika Kincla nokautując go w trzeciej rundzie. Chalidow stanie do obrony pasa pierwszy raz od czasu odzyskania go w walce ze Scottem Askhamem.

Typ: Mamed Chalidow

Kurs: 2.75

Typy KSW 65: Daniel Torres- Salahdine Parnasse

To jak to w końcu było? Lucky Punch, czy nie? Już 18 grudnia te dywagacje będą nieważne. Liczy się to, że Daniel Torres w styczniu tego roku znokautował w pierwszej rundzie Parnasse’a zabierając mu pas mistrzowski wagi piórkowej KSW i powodując pierwszą porażkę Francuza w karierze. Mimo tamtej wygranej i faktu, że to Torres jest mistrzem olbrzymim faworytem tego starcia jest Parnasse. Francuz to niezwykle utalentowany, wszechstronny zawodnik, z przyszłością w UFC. Zanim jednak to nastąpi musi udowodnić swoje słowa o przypadkowym nokaucie w poprzedniej walce i wejść na tron wagi piórkowej KSW.

Typ: Salhadine Parnasse

Kurs: 1.30

Typy KSW 65: Michał Kita- Marek Samociuk

Mega doświadczony zawodnik MMA Michał Kita podejmie 18 grudnia Marka Samociuka, który stoczył zaledwie 4 walki w zawodowej karierze. Zdecydowanym faworytem tego starcia jest oczywiście doświadczony Kita, który będzie chciał przerwać serię dwóch porażek po porażkach z najmocniejszymi w swojej kategorii wagowej Phillipem De Friesem oraz Darko Stosiciem. Marek Samociuk dotychczas w KSW zawalczył tylko raz i pokonał toczącego drugą walkę w KSW Izu Ugonoha. Jestem przekonany, że kurs na Kite będzie spadał, a jego zwycięstwo moim zdaniem jest niemal pewne.

Typ: Michał Kita

Kurs: 1.45

Typy KSW 65: Roman Szymański- Mateusz Legierski

Jestem pełny podziwu Romana Szymańskiego. Odkąd wszedł do KSW w 2016 roku, wygrał 6 walk, w tym jedną z obecnym mistrzem Danielem Torresem (jedyna porażka Torresa w KSW). W tym czasie zanotował jednak 3 porażki, ale trzeba przyznać że nie z byle kim. Pierwszej porażki doznał z Marcinem Wrzoskiem w jego prime, a następnie z Salahdine Parnassem oraz Marianem Ziółkowskim. Każdy z nich dzierżył pas KSW w swojej karierze. 18 grudnia Szymański zmierzy się z Mateuszem Legierskim, który posiada bilans 7-0. Do KSW przyszedł w zeszłym roku i pokonał w debiucie Francisco Albano Barrio. Mimo wszystko to Szymański powinien wygrać ten pojedynek, posiada on większe doświadczenie i zaprezentował dotychczas wyższe umiejętności.

Typ: Roman Szymański

Kurs: 1.55

Typy KSW 65: Adam Niedźwiedź- Miroslav Broz

Adam Niedźwiedź początkowo miał walczyć z Ionem Surdu. Mołdawianina zastąpił na gali KSW 65 „Czeski Inkwizytor” Miroslav Broz. Adam Niedźwiedź wszystkie swoje zwycięskie walki (8) kończył przed czasem. Imponujące jest to, że 7 z nich zakończył poddając swojego przeciwnika. Jego firmowym duszeniem jest trójkąt rękoma. Miroslav Broz to bardzo doświadczony zawodnik, który ostatnio walczył głównie dla organizacji Oktagon. Czech wygrał 4 z pięciu ostatnich swoich walk. Kiedyś swoich sił próbował w hokeju, a teraz oprócz MMA zajmuje się szkoleniem młodzieży w hokeju na lodzie. Stawiamy na młodego Adama Niedźwiedzia, który miał więcej czasu, aby przygotować się do gali. Jego parter jest naprawdę imponujący, a ja zawsze czuję się bezpieczniej stawiając na zawodnika, którego domeną jest właśnie parter.

Typ: Adam Niedźwiedź

Kurs: 1.50

Typy KSW 65: Anita Bekus- Magdalena Sormova

Faworytką tego starcia jest Czeszka Magdalena Sormova. My jednak stawiamy na Anitę Bekus. Polka większość walk stoczyła w organizacji FEN. Ostatnią jednak wygrała w Babilonie w walce przeciwko Elizie Kuczyńskiej. Rekord walk Anity Bekus nie powala, bo wynosi zaledwie 4-2, ale Polka ma bardzo dobrą opinię wśród różnych zawodników, a jej walki przynosiły zawsze wiele emocji. Połowa jej walk kończyła się nokautami (2 wygrane, 1 porażka). W ostatniej walce dla FEN przed przejściem do Babilonu przegrała kontrowersyjną decyzją sędziów, a jej bilans równie dobrze mógł wynosić 5-1 i wyglądać okazale. W przeszłości także pokonała jedną ze swoich rywalek w 15 sekund.

Typ: Anita Bekus

Kurs: 2.80

Więcej typów na KSW 65 będzie można znaleźć już niedługo na naszym kanale Youtube BETFAN

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!