Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce: typy, kursy, zapowiedź | 04.06 2. liga

Wojciech Sikora

04 czerwca 2023

Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce: typy, kursy, zapowiedź | 04.06 2. liga

W Ekstraklasie, jak i w 1. lidze polskiej sezon dobiegł już końca, ale to nie koniec emocji na naszych rodzimych boiskach. Kotwica Kołobrzeg, w ramach finałowej kolejki 2. ligi, zmierzy się dziś na swoim stadionie z Pogonią Siedlce. Gospodarzom pozostał ostatni krok przed awansem do wyższej dywizji. Warunek jest jednak jeden – muszą dzisiaj wygrać. Czy na sowim terenie przejdą rywala, który nic walczy już o nic. Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce.

Kotwica Kołobrzeg – Pogoń Siedlce: Zapowiedź meczu

Kotwica Kołobrzeg mogła sobie pewny awans zapewnić już kolejkę temu, jednak ich porażka z KKS Kalisz sprawiła, że jeszcze dziś powalczą. W tym spotkaniu interesuje ich tylko wygrana, bowiem remis lub porażka, może dwóm innym ekipom jeszcze ich wyprzedzić. Dziś zmierzą się z Pogonią Siedlce, która ma całkiem niezłą końcówkę sezonu, ale jednak to już za późno, by powalczyć chociażby o baraże. U siebie byli w stanie zremisować z Kotwicą, ale pytanie jak zagrają na wyjeździe.

 

Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce: Typy, kursy

Ten mecz musi wygrać Kotiwca, dla której to najważniejszy mecz w sezonie. Mimo wszystko wydaję mi się, ze goście tak łatwo nie oddadzą pola i będą walczyć o możliwie jak najwyższe miejsce w lidze. Stawiam tutaj powyżej 2,5 gola.

1.78

POWYŻEJ 2,5 GOLA

betfan

Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Siedlce: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a Pogonią Siedlce, w ramach 33. kolejki 2. ligi polskiej, odbędzie się 4 czerwca 18:00 na stadionie w Kołobrzegu. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy