Kosowo – Białoruś: Typy, kursy, zapowiedź | 21.11 el. EURO 2024

Wojciech Sikora

21 listopada 2023

Kosowo

To już ostatni dzień zmagań, w eliminacjach do EURO 2024. Przed nami końcowe rozstrzygnięcia, dzięki którym poznamy następne zakwalifikowane drużyny. Kosowo, w jednym z siedmiu spotkań tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Białorusią. Nic już ten mecz nie zmieni, w kontekście awansu obu bohaterów tego starcia. Obie drużyny mogą jednak poprawić swoją pozycję w tabeli. Kto dziś wyapdnie lepiej? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Kosowo – Białoruś.

Kosowo – Białoruś: Typy bukmacherskie

Kosowo okazało się w grupie I bardzo niewygodną drużyną, która kilkukrotnie zaskakiwała. Na ostatnie pięć spotkań aż cztery rozegrali bez porażki, a w tym potrafili zremisować ze Szwajcarią dwukrotnie, czy nawet wygrać z Izraelem. Znacznie ciężej szło ich rywalom, bowiem Białoruś straciła wiele przez swoje trzy remisy. Obie drużyny w chwili obecnej nie mają już szans na awans, bo w tej grupie wywalczyła go sobie Rumunia i Szwajcaria.

 

 

Na swoim boisku Białoruś potrafiła zaskoczyć i dwoma szybkimi golami w 73 i 75 minucie niemal pewni byli wygranej. Wynik ustawił Muriqi z Kosowa, ale to dało im tylko rezultat 1:2. Wtedy mimo wielu akcji bramki padały dopiero w drugiej połowie. Dziś typuję bramkę już w pierwszej odsłonie

1.43

POWYŻEJ 0.5 GOLA

W PIERWSZEJ POŁOWIE

betfan

Kosowo - Białoruś: Kursy bukmacherskie

Eksperci widzą w tym zestawieniu zdecydowanego faworyta po stronie Kosowa, na którą obecny kurs wynosi obecnie 1.68. Znacznie niżej bukmacherzy stawiają możliwości Białorusi, na którą przelicznik to 4.80. W przypadku remisu, mnożnik to aż 3.70.

Kosowo - Białoruś: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Wtorkowy mecz pomiędzy Kosowem a Białorusią, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy, odbędzie się 21 listopada o 20:45 na stadionie Fadil Vokri Stadium w Prisztinie. Mecz nie będzie emitowany przez żadną stację z polskim komentarzem.

  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy